سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معلم نیکشهری با دو فرزند سرطانی؛نیازمند کمک و حمایت مردم و مسئولین

danesheroz1 اسفند ۶, ۱۳۹۲ ۰
معلم نیکشهری با دو فرزند سرطانی؛نیازمند کمک و حمایت مردم و مسئولین

دانش روز: خالد رئیسی معلم داروکانی از توابع شهرستان نیکشهر دو نفر از فرزندانش به نام های یاسین ۱۵ ساله و سبحان ۵ ساله مبتلا به سرطان خون هستند

به گزارش دانش روز، خالد رئیسی معلم داروکانی از توابع شهرستان نیکشهر دو نفر از فرزندانش به نام های یاسین ۱۵ ساله و سبحان ۵ ساله مبتلا به سرطان خون هستند و نزدیک به دو ماه است در بیمارستان امام علی ع شهرستان زاهدان تحت مداوا و شیمی درمانی قرار دارند.

هزینه های سنگین درمانی و کمبود داروهای این بیماری باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای خالد و خانواده اش شده است. رفت و آمدهای هفتگی با دو نفر بیمار سرطانی با توجه به بعد مسافت تا مرکز استان ، نداشتن محل اسکان و عدم همکاری نهادها ، ارگانها و سازمانهای حمایتی و مشکلات تهیه خون از سازمان انتقال خون باعث شده تا علاوه بر تحمل رنج و محنت بیماری سایر مشکلات بار سنگینی برای وی بوجود آورد.

وی تاکنون برای حل مشکلاتش به مدیر کل آموزش و پرورش استان و استاندار سیستان و بلوچستان مراجعه کرده است و طی تماس های تلفنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کمک نموده است اما تاکنون هیچگونه کمکی به وی انجام نگرفته است .
امید است همه ی دوستان در درجه اول با دعاهای خیر خود شفا و بهبودی این دو عزیز را از درگاه تنها شفا دهنده ی واقعی، طلب کنند و چنانچه به هر طریق دیگر اعم از مساعدت های مالی و غیره توانایی کمک دارند، دریغ ندارند.

“باشد که فضای مجازی علاوه بر تمام جذابیت ها و ویژگی های خوب دیگر، فرصت و عرصه ای باشد برای انجام امور انسان دوستانه و خداپسندانه”

پیرو تماسهای مکرر هموطنان عزیز با دست اندر کاران بلوچ پرس و درخواست شماره تماس و شماره های بانکی جهت مساعدت،شماره های مذکور خالد رئیسی به شرح ذیل اعلام می گردد:

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۴۵۳۷۴۹

شماره کارت بنام خالد رئیسی: ۶۰۳۷۹۹۱۸۳۵۵۳۵۱۶۶

شماره حساب بنام خالد رئیسی:۰۱۰۳۵۴۶۹۰۰۰۰۳

مدیروب سایت اخبارآموزش وپرورش ضمن آرزوی بهبودی برای این عزیزان وابرازهمدردی بااین همکارگرامی ازنزدیک پیگیرادامه مداوای این بزرگواران درزاهدان خواهدبود.

منبع: بلوچ پرس

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۱
کد خبر : 95263
بازدیدها: 282

پاسخی بگذارید »