دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معلمان هفت تپه ای دست از کار کشیدند

danesheroz1 اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
معلمان هفت تپه ای دست از کار کشیدند

دانش روز: معلمان منطقه هفت تپه از توابع شهرستان شوش به دلیل ایجاد مشکلاتی با شرکت کشت و صنعت هفت تپه، سر کلاس درس نرفتند

به گزارش دانش روز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش گفت: طبق قانون سال ۱۳۴۷ تاکنون هر معلمی که در منطقه هفت تپه مشغول به کار می شد در یکی از خانه های زیر نظر شرکت کشت و صنعت هفت تپه سکونت می کرد.

سید عباس سید نور افزود: از گذشته تاکنون نیز این منازل در اختیار فرهنگیان بود و هر معلمی بازنشسته یا منتقل می شد، معلم جدید جایگزین وی در منزل سکونت می کرد.

وی همچنین اظهار کرد: اخیرا شرکت کشت و صنعت اعلام کرده که فرهنگیان باید این خانه ها را خالی کنند و تا خرداد ماه آینده فرصت دارند تا منازل را تحویل شرکت بدهند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش توضیح داد: معلم های آن منطقه نیز به علت نارضایتی از این عملکرد شرکت کشت و صنعت و نشان دادن عدم رضایتشان سر کلاس ها نرفتند.

نوری با بیان اینکه بسیاری از ساکنان این منازل هزینه های چند میلیونی خرج خانه ها کردند، گفت: برخی معلم های ساکن این منازل برای تعمیر هزینه های بسیاری صرف کردند که همین مساله یکی از دلایل نراحتی و نارضایتی معلمان از این تصمیم شرکت کشت و صنعت هفت تپه است.

وی گفت: مسئولان شرکت توسعه و نیشکر می گویند که منازل باید تا پایان خرداد تحویل این شرکت داده شوند.

منبع: مهر
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۳
کد خبر : 97706
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »