شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار نقدی در مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگیان بسیجی:

معلمان شهید چراغ راه هدایت هستند

danesheroz اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
معلمان شهید چراغ راه هدایت هستند

دانش روز : مراسم تجلیل از برگزیدگان دهمین جشنواره علمی- پژوهشی فرهنگیان بسیجی امروز در سالن اجتماعات وزارت آموزش و پرورش برگزار شد

سردار نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به وجود بیش از ۴۰۰۰۰معلم و دانش آموز شهید گفت : معلمان شهید چراغ راه هدایت هستند.

سردارنقدی با بیان اینکه تعلیم و تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارآمد کاری سخت ودشوار است گفت: خوشبختانه بدنه بسیج از توان علمی بالایی برخوداراست و حضور،۳۵۰۰ استاد دانشگاه ، بیش از نیم میلیون معلم و ۱۵۰۰ مهندس بسیجی تنها بخشی از این توان علمی به شمار می رود.

وی با اشاره به وجود آسیب‌های مختلف درجامعه ، وظیفه آموزش و پرورش را حرکت به سمت شرایط مطلوب با رویکرد آسیب شناسی روش‌ها، کار و تلاش  عنوان کرد و افزود: باید خروجی آموزش و پرورش براساس اثربخشی عملکردها باشد.

سردار نقدی ضمن مقایسه سبک زندگی ایرانی- اسلامی با نوع غربی گفت: نباید فریب ظواهر دنیای غرب را بخوریم و تاکید کرد: فارغ التحصیلان نظام آموزشی باید با شناخت انواع آسیب های اجتماعی در صدد حفظ خود و جامعه از آن‌ها باشد.

وی نیاز جامعه به علم و پژوهش را از دغدغه‌های مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: دانشجویان به جای مدرک گرایی باید به دنبال یافته‌های جدید علمی باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین  در پا یان با اشاره به این‌که تربیت از نهاد خانواده شکل می گیرد گفت: معلم، نقش اصلی را در تربیت دانش‌آموزان ایفا می کند.

چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۲
کد خبر : 96701
بازدیدها: 286

پاسخی بگذارید »