دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

معرفی کرج به عنوان پایتخت ورزش های رزمی کشور

danesheroz1 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
معرفی کرج به عنوان پایتخت ورزش های رزمی کشور

دانش روز: مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از معرفی کرج به عنوان پایتخت ورزشهای رزمی کشور در هفته آتی خبر داد

علیرضا جوانمردی اظهار داشت: این کار با همکاری شهرداری کرج و فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی  در حال انجام است  و آینده خوبی را پیش روی ورزشکاران ورزشهای رزمی استان البرز خواهد گذاشت.

وی افزود: در حال حاضر با حضور بیش از ۴۰ هزار ورزشکار این رشته ها در استان البرز بالاترین آمار ورزشکاران رزمی کار را در کشوردارا می باشیم که این ورزشکاران نیز نسبت به دیگر ورزشکاران رزمی کار در سراسر کشور، بالاترین آمار کسب مدالهای قهرمانی کشوری وبین الملل را بدست آورده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه  متأسفانه بر خلاف واقعیت، در اذهان عمومی شهر کرج به عنوان مرکز خلاف و شلوغی معرفی میشود گفت: این مطلب صحت ندارد و درست نیست.

جوانمردی تصریح کرد:  درست است که به دلیل کمبود زیرساختها و کسرت جمعیت مشکلات بسیاری در استان وجود دارد ولی ظرفیت عظیمی نیز برای پیشرفت وارتقاء اجتماعی وجود دارد و این مسئله وظیفه مسئولین را سنگین تر میکند.

وی در پایان آینده خوبی را برای ورزشکاران رزمی کار البرزی پیش بینی نمود و اظهار داشت: باید قدر سرمایه ها و داشته های خود را با فراهم کردن زمینه های پیشرفت و رفع موانع بدانیم.    

منبع:تیتر یک

 

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۷
کد خبر : 54586
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »