دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در نیمه دوم مهر:

معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

danesheroz1 مهر ۷, ۱۳۹۲ ۰
معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

دانش روز: رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس، با بیان اینکه هر وزارتخانه‌ای تنها سه ماه می‌تواند در این سمت باقی بماند، گفت: وزیر آموزش و پرورش به احتمال زیاد در نیمه دوم مهر ماه به مجلس معرفی می‌شود

به گزارش دانش روز، سیدحسین نقوی‌ حسینی با یادآوری اینکه یک سرپرست به لحاظ قانونی سه ماه می‌تواند در این سمت باقی بماند، توضیح داد: به احتمال زیاد آقای فانی در نیمه دوم مهرماه به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی شود.

نماینده مردم ورامین، پیشوا، قرچک و جوادآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به محض اینکه فانی به مجلس معرفی شود، مجمع عمومی فراکسیون فرهنگیان نیز برای بررسی این مورد تشکیل جلسه خواهد داد.

وی افزود: فانی سابقه بیش از ۴۲ سال معلمی دارد و فردی برخواسته از متن آموزش و پرورش است. فانی در عرصه آموزش و پرورش یک نظریه پرداز و تئوریسین است و به خوبی می‌تواند آموزش و پرورش را با توجه شناخت نسبت به سند تحول بنیادین سامان بخشد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فانی وضعیت خوبی در مجلس دارد، یادآور شد: با توجه به آغاز سال تحصیلی و حساسیت موجود در کار آموزش و پرورش پسندیده‌تر است که هر چه زودتر معرفی وزیر آموزش و پرورش انجام بگیرد.

منبع:مهر

یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۷
کد خبر : 63292
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »