شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معرفی مساجد و محافل منتخب برای مناجات در ماه مبارک رمضان در شهر تهران

danesheroz2 تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
معرفی مساجد و محافل منتخب برای مناجات در ماه مبارک رمضان در شهر تهران

دانش روز:در آستانه ماه مبارک رمضان برخی از مساجد و حسینیه های شاخص برنامه های مناجات خود را در ضیافت الهی را معرفی و اعلام کردند

به گزارش دانش روز، مسجد ارک تهران همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه های مذهبی و مداحی را با حضور حاج منصور ارضی برگزار می کند، مسجد ارک تهران واقع در خیابان پانزده خرداد ، خیابان ارگ مسجد ارک است.

بنا براین گزارش، مسجد شهدا، با حضور مداح اهل بیت (ع) حاج ماشاا… عابدی برنامه های معنوی خود را در ماه مبارک رمضان به مخاطبان ارائه می کند، این مسجد در ابتدای خیابان آهنگ واقع شده است.

مهدیه تهران با حضور حاج مهدی سماواتی مداح اهل بیت (ع) آماده ارائه برنامه های مختلف مذهبی در ماه مبارک رمضان به مخاطبان است.

مهدیه تهران در خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از تقاطع مولوی واقع شده است. حسینیه پیروان با حضور حاج محمد رضا طاهری مداح اهل بیت برنامه های معنوی، مناجات را در ماه مبارک رمضان تدوین و اجرا می کند.

حسینیه پیروان در دهه اول ماه مبارک رمضان از مداح اهل بیت (ع) حاج مهدی قاسمی، در دهه دوم حاج مهدی توکلی در دهه سوم دکتر حشمت اله قنبری، دعوت به عمل آورده است، زمان برگزاری برنامه های این حسینیه از شب اول ماه رمضان به مدت ۳۰ شب و شروع مراسم راس ساعت ۲۴ است.

این حسینیه در خیابان ۱۷ شهریور، نرسیده به میدان خراسان، خیابان عجب گل حسینیه پیروان واقع است.

مهدیه امام حسن(ع) با حضور حاج سعید حدادیان برنامه های معنوی و مناجات را برگزار می کند.

مهدیه امام حسن (ع) در خیابان آزادی تقاطع یادگار امام(ره) واقع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
کد خبر : 35715
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »