یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معرفی جاذبه های گردشگری البرزسرفصل برنامه های اداره میراث فرهنگی است

danesheroz اردیبهشت ۸, ۱۳۹۲ ۰

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: سرفصل اصلی برنامه این اداره کل در سال جاری معرفی جاذبه های گردشگری استان در سطح محلی ، ملی و فرا ملی است

به نقل از ایرنا؛ ˈ احد شریفیˈ روز یکشنبه در آیین آغاز بکار پانزدهمین جشنواره لاله ها درروستای گرماب آسارا افزود: استان البرز از ظرفیت های بسیاری در زمینه فرهنگی ، جغرافیایی و اجتماعی برخوردار است اما به دلیل تازه تاسیس بودن این استان بسیاری از قابلیت های آن ناشناخته مانده است .

وی اظهار کرد : معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان درسر فصل فعالیت سال جاری این اداره کل از اصلی ترین برنامه ها است .

شریفی بیان کرد: در این راستا ایجاد و توسعه زیر ساخت های گردشگری ، کمیته های مختلف تشکیل شده است و تهیه بروشورها ی گردشگری برای توزیع در سطح محلی و ملی در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: در این زمینه از مسوولان ادارات و ارگان های مختلف برای همیاری و همفکری در کمیته های فوق دعوت شده است .

شریفی افزود: استان البرز با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری،توانایی برگزاری جشنواره در هر روز را دارد.

وی یادآور شد:در راستای معرفی جاذبه ها و قابلیت های گردشگری استان تفاهم نامه ای با صدا و سیمای استان منعقد شده است تا جاذبه های گردشگری استان در قاب تصویر کشیده شود و در سطح محلی و ملی به نمایش گذاشته شود.

شریفی افزود: امسال برنامه های گردشگری برای مردم استان در سطح منطقه و کشور

پیش بینی شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه گسترش صنعت گردشگری از مسایل مورد نظر رهبری است خوشبختانه در استان نیز ازحمایت استاندار و دیگر مسوولان برخوردار است .

در این جشنواره که با حضور مسوولان محلی و استانی برگزار شد از خبرنگاران فعال در حوزه میراث فرهنگی تجلیل شد.

یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
کد خبر : 13353
بازدیدها: 118

پاسخی بگذارید »