پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معرفی برگزیدگان ۲ جشنواره رسانه های دیجیتال

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
معرفی برگزیدگان ۲ جشنواره رسانه های دیجیتال

دانش روز: برگزیدگان ۲ جشنواره رسانه های دیجیتال مهدوی و رسانه های دیجیتال خانواده در آیین اختتامیه این دو جشنواره معرفی شدند و از آنها تقدیر به عمل آمد

به گزارش دانش روز، آیین اختتامیه جشنواره رسانه های دیجیتال مهدوی، خانواده و رونمایی از کتب فرهنگی در حوزه رسانه های دیجیتال امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برگزار شد و هزینه های این دو مراسم به یک موسسه خیریه پرداخت شد.

حسن علیزاده، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در این مراسم با اشاره به تجمیع دو جشنواره و برگزاری یک آئین پایانی برای دو جشنواره اظهار داشت: یکی از دلایل برگزاری مراسم سه رویداد فرهنگی در یک روز، کمک این مرکز به یک مؤسسه خیریه است به نحوی که بخشی از اعتبارات این مراسم پایانی به “همت‌آنلاین” اختصاص یافت تا قدمی در کار خیر برداشته شود.

وی افزود: در حوزه مهدویت و خانواده تاکنون جشنواره‌ای در حوزه رسانه‌های دیجیتال نداشته ایم و این جشنواره می تواند نقطه عطفی در مسیر ترویج فرهنگ مهدویت و بیان ارزش‌های خانواده باشد و در این زمینه جریان سازی کند.

در این مراسم سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تاریخچه شکل گیری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در دولت نهم و گسترش آن در دولت دهم گفت: برگزاری نمایشگاه های مختلف ملی و استانی، ‌جشنواره های مختلف دیجیتالی همانند جشنواره مهدوی و خانواده و راه اندازی ‌شبکه های ملی فرهنگ از جمله اقدامات مهم و ارزشمند مرکز رسانه های دیجیتال بوده است.

در این مراسم از ۳۹۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال مهدوی، ۱۰ اثر برگزیده معرفی و از میان ۲۷۰ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال خانواده نیز آثار منتخب معرفی شدند.

همچنین از سه کتاب با عنوان ” با فرزندان در اینترنت”، “بازی کاری” و ” حفاظت از کودکان برخط” نیز رونمایی شد.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۵
کد خبر : 47499
بازدیدها: 210

پاسخی بگذارید »