جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معرفی برگزیدگان نهایی جشنواره‌ های نمایش عروسکی

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
معرفی برگزیدگان نهایی جشنواره‌ های نمایش عروسکی

دانش روز: اسامی ۱۲ گروه برگزیده مرحله‌ی منطقه‌ای پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای شرکت در مرحله کشوری اعلام شد

به گزارش دانش روز، گروه‌های داوری در دو بخش اعضا و مربیان کانون بعد از پایان جشنواره‌های منطقه‌ای، برگزیدگان این ۴ رقابت هنری را معرفی کردند.

 چهار جشنواره منطقه‌ای طی روزهای ۴ تا ۱۳ تیر به میزبانی استان‌های خراسان جنوبی، فارس، کهگیلویه و بویر‌احمد و اردبیل برگزار شد، اما داوران جشنواره اعلام اسامی برگزیدگان نهایی را به پایان این ۴ مرحله موکول کردند.

 بر این اساس در بخش اعضای کانون ۸ نمایش عروسکی «دوستی باور نکردنی» از استان خراسان جنوبی، «به دنبال فلک» از استان چهار محال و بختیاری، «سنگ‌ها بی‌گناهند» از آذربایجان غربی، «خاله سوسکه» از اردبیل، «گرگ قصه‌ها» از تهران، «بزک جنگلی شاه» سیستان و بلوچستان و «پرپروک» از کردستان به عنوان آثار برگزیده این مرحله راهی رقابت‌های کشوری می‌شوند.

 در بخش مربیان کانون هم ۴ نمایش «گرگ‌نامه» از کردستان، «پرنده‌های قالی» از اردبیل، «مرغک بودن» از آذربایجان غربی و «یخی که عاشق خورشید شد» از چهار محال و بختیاری به عنوان آثار برگزیده معرفی شد.

 مرحله‌ی کشوری جشنواره نمایش عروسکی  شهریور امسال با حضور این ۱۲ گروه برگزار می‌شود.

 این در حالی است که مراحل استانی و منطقه‌ای بیش از ۴۰۰ گروه نمایشی مراکز کانون سراسر کشور شرکت کردند.

منبع:وزارت آموزش و پرورش

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۵
کد خبر : 42146
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »