چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معرفی‌ ۷ هزار نفر برای مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری/ اعلام اسامی در ساعت ۱۸ امروز

danesheroz1 آبان ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
معرفی‌ ۷ هزار نفر برای مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری/ اعلام اسامی در ساعت ۱۸ امروز

دانش روز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی معرفی‌ شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۲ ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۱۵ آبان منتشر می شود

 به گزارش دانش روز، دکتر حسین توکلی افزود: فهرست اسامی ۷ هزار نفر از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) ۹۲ به همراه کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

وی افزود: افرادی که اسامی آنها در یک یا چند کدرشته محل (حداکثر ۵ کدرشته محل) از رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی شده ها قرار گرفته اند ضرورت دارد با توجه به برنامه زمانی مشخص شده مربوط به هر کدرشته محل، با همراه داشتن مدارک اعلام شده برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مربوط مراجعه کنند.

توکلی اظهار داشت: عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کدرشته‌محل یا کدرشته‌محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌ شود. 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: با توجه به اینکه برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدرک لازم، ساعت و زمان حضور داوطلبان را به صورت جداگانه اطلاع رسانی کرده اند تاکید می شود که داوطلبان پیش از اقدام به سایت اطلاع رسانی دانشگاهها مراجعه کنند. 

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۶
کد خبر : 72244
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »