چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بررسی بودجه چند دوازدهم در جلسه غیرعلنی

معاون پارلمانی رییس‌جمهور لایحه بودجه ۹۲ را تقدیم مجلس کرد/ارایه همزمان سه دوزادهم بودجه

danesheroz اسفند ۹, ۱۳۹۱ ۰

˝لطف الله فروزنده˝ معاون پارلمانی رییس جمهوری صبح امروز (چهارشنبه) لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور و لایحه سه دوازدهم بودجه سال ۹۱ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد

“محمدحسین فرهنگی” عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: همانگونه که مستحضرید معاون پارلمانی رییس جمهور لایحه بودجه سال ۹۲ کشور را به مجلس آورده است.

بنا به گزارش خبرنگار پارلمانی پانا، سه دوازدهم لایحه بودجه نیز به همراه لایحه بودجه سال ۹۲ کشور تقدیم مجلس تقدیم شده است.

به این ترتیب رییس جمهور برای تقدیم لایحه بودجه سال آینده کشور به مجلس نرفته است.

سید”محمد حسن ابوترابی فرد” نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی پیش از دریافت لایحه بودجه از معاون پارلمانی رییس جمهوری، توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در غیاب “علی لاریجانی” که در سفر هند به سر می برد، ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده دارد.

بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس، نمایندگان از زمان چاپ و توزیع لایحه بودجه سالیانه کل کشور و پیوست‌ها و سوابق آن تا مدت ۱۰ روز می‌توانند پیشنهادهای خود را به کمیسیون‌های تخصصی مجلس تقدیم کنند.

همچنین کمیسیون‌های تخصصی موظفند حداکثر تا ۱۵ روز پس از چاپ و توزیع لایحه، گزارش خود را به کمیسیون تلفیق تقدیم کنند و کمیسیون تلفیق موظف است حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز پس از پایان مدت مهلت گزارش کمیسیون های تخصصی، ضمن رسیدگی به گزارش این کمیسیون‌ها، گزارش نهایی خود را تنظیم و به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز نشست علنی امروز (چهارشنبه) خود، در جلسه ای غیرعلنی به بحث و بررسی درباره بودجه چند دوازدهم پرداختند.

 

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۵:۴۴
کد خبر : 8100
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »