سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مظفر رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف شد

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
مظفر رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف شد

به گزارش دانش روز ، حسین مظفر رئیس ستاد قالیباف شد. وی پیش از این سخنگوی ائتلاف پیشرفت بود. برخی رسانه ها در روزهای گذشته از معرفی محمدباقر قالیباف به عنوان خروجی ائتلاف پیشرفت خبر داده بودند

متن کامل حکم انتصاب دکتر حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف چنین است:

برادر ارجمند جناب آقای دکترحسین مظفر

با توجه به دانش، تعهد، کاردانی و سوابق درخشانی که از آن برخوردارید، جناب عالی را به عنوان ریاست ستاد انتخاباتی خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران برمی‌گزینم.

قدرت در اندیشه سیاسی اسلام تنها امانتی سنگین و میدانی برای خدمت به بندگان خدا است. از این رو رقابت‌ها و تبلیغات انتخاباتی باید مصداقی از «مسابقه در خیرات» و منطبق با احکام شرع و قانون و نیز موازین اخلاقی باشد.

ما می‌خواهیم یادآور مردان بی ادعایی باشیم که بزرگترین حماسه تاریخ ایران را رقم زدند و نشان دهیم هنوز هم روحیه بسیجی و همت جهادی است که «پیشرفت و عدالت» را برای سرزمین کهن و پر افتخارما به ارمغان می‌آورد. در این راه نباید از دادن جان، و سخت‌تر از آن تحمل بداخلاقی‌ها و تخریب‌های دروغین و شیطنت آمیز، هراسید.

شما که بحمدالله برخاسته از بیت جهاد و شهادت هستید، ثابت کرده اید که مناسب ترین فرد برای مدیریت و نمایش چنین هدف بلندی هستید. بی تردید تمام همکاران و هواداران این بنده ناچیز خدا، شما را در این راه دشوار کمک خواهند کرد…. و«خدا حامی مومنان است.»

محمد باقر قالیباف / ۴/۳/۱۳۹۲

براساس این گزارش، حسین مظفر پیش از این رئیس ستاد ائتلاف سه گانه بود که اخیرا طی گزارشی به دبیر این ائتلاف از انجام شدن ماموریت های ستاد فوق و رای گیری از اعضا و ارائه جمع بندی آن به حجت الاسلام خاموشی خبر داده بود. مظفر در این نامه ضمن پایان فعالیت خود به عنوان رئیس ستاد ائتلاف سه گانه را نیز اعلام داشته بود.

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱
کد خبر : 20494
بازدیدها: 236

پاسخی بگذارید »