دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مطبوعات مالزی سیاهپوش شد

danesheroz1 فروردین ۵, ۱۳۹۳ ۰
مطبوعات مالزی سیاهپوش شد

دانش روز: در پی اعلام رسمی خبر سقوط هواپیمای مالزیایی در آبهای اقیانوس هند، صفحات نخست روزنامه های چاپ مالزی به رنگ سیاه درآمد

 به گزارش دانش روز، روزنامه های مالزیایی برای اعلام تاثر از کشته شدن تمام سرنشینان پرواز ۳۷۰ هواپیمایی این کشور صفحات نخست خود را با رنگ سیاه منتشر کردند.

 بر این اساس روزنامه های انگلیسی و چینی زبان مالزی نیز در واکنش به اعلام رسمی خبر سقوط هواپیمای مذکور صفحات اصلی خود را به رنگ سیاه درآوردند. روزنامه “استار” در صفحه نخست خود در زمینه ای سیاه اسامی قربانیان سانحه هوایی مالزی را به شکل ۳۷۰ که شماره این پرواز بود، منتشر کرد. در بالای این اسامی اظهارات نخست وزیر مالزی و ابراز تاسف وی به خاطر این حادثه آمده است.

همچنین روزنامه “نیو استریتس تایمز” در زمینه ای سیاه تصویر هواپیمای ساقط شده را چاپ کرده و با عبارت “شب خوش MH370” به قربانیان این حادثه ادای احترام کرده است. امروز مقامات مالزی با اعلام رسمی خبر سقوط هواپیمای این کشور در اقیانوس هند به گمانه زنی هایی که از روز هشتم مارس با ناپدید شدن این هواپیما مطرح شده بود، پایان دادند.

گفتنی است پس از اعلام این خبر اعضای خانواده قربانیان با تجمع در مقابل سفارت مالزی در پکن، شعارهایی علیه دولت مالزی سردادند.

منبع: دانا

سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶
کد خبر : 100804
بازدیدها: 164

پاسخی بگذارید »