شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مصاف ” استقلال – دیناموکیف”

danesheroz2 تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
مصاف ” استقلال – دیناموکیف”

دانش روز: آبی پوشان با پشت سر گذاشتن مشکلات موجود توانستند برای برگزاری اردو به اوکراین سفر کنند. البته تعدادی از ملی پوشان این تیم به این کشور نرفتند و قرار شد در صورت توافق، همراه فتح اله زاده به اردو بروند

به گزارش دانش روز، شاگردان امیر قلعه نوعی پس از ورود به اوکراین تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و در ۲ نوبت تمرین می کنند و به همین خاطر تماس تلفنی با میرشاد ماجدی سرپرست استقلال برقرار کردیم و گزارشی تهیه کردیم که در ذیل می خوانید:

*ماجدی : تمرینات ما همیشه ساعت ۱۹ برگزار می شود

سرپرست باشگاه استقلال گفت: گوران لاوره هافبک صربستانی به اردوی استقلال اضافه شده و تمرینات سبکی انجام داده و سپس کادر فنی به این بازیکن استراحت داد.

البته لاوره در تمرین امروز هم شرکت خواهد کرد و با سایر بازیکنان تمرینات را پشت سر میگذارد.

ماجدی ادامه داد: تمرینات ما هر روز ساعت ۱۹ عصر برگزار می شود.

*ریکاوری عصر گاهی استقلالی ها

شاگردان امیر قلعه نوعی برای بالا بردن میزان آمادگی شان عصر امروز ساعت ۱۹ تمرین سبکی را پشت سر خواهند گذاشت تا در بازی فردا بدنشان خسته نباشد.

گفتنی است در این نوبت تمرین، ملی پوشان استقلال حضور نخواهند داشت.

بد نیست بدانید آبی پوشان پایتخت هرچند روز یکبار در سالن وزنه بدنسازی می کنند.

*حیدری ، منتظری و فتح اله زاده بامداد سه شنبه به اوکراین می روند

چند تن از بازیکنان استقلال و مسئولان باشگاه  هنوز به اوکراین سفر نکردند و قرار است بامداد سه شنبه به اردوی ملحق شوند.

گفتنی است، پژمان منتظری، خسرو حیدری، علی فتح اله زاده، علی امیری بامداد سه شنبه از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به اوکراین سفر می کنند.

*نوروزی به اوکراین رسید

بامداد دوشنبه ساعت ۳ امین نوروزی از فرودگاه امام خمینی (ره) به اوکراین سفر کرد تا به اردوی آبی پوشان ملحق شود. نوروزی برای چکاب از وضعیت بازیکنان به اوکراین رفت. بد نیست بدانید پزشک استقلال در نظر دارد تا از برخی بازیکنان تست پزشکی بگیرد.

*فردا ساعت ۱۹/ استقلال- دیناموکیف

استقلالی ها فردا عصر ساعت ۱۹ به مصاف دیناموکیف اوکراین خواهند رفت.

این دیدار در ورزشگاه اختصاصی برگزار می شود که شاگردان امیر قلعه نوعی در آن تمرین می کنند. با توجه به دستور سرمربی استقلال این بازی دوستانه ساعت ۱۹ آغاز می شود و به دلیل گرمی هوا تصمیم به چنین کاری گرفته است.

گفتنی است تمام بازیکنان در بازی با دیناموکیف به میدان می روند و تست می شوند.

*جانشین جباری فردا تست می شود

قرار است گوران لاوره و برخی دیگر از بازیکنان استقلال در دیدار تدارکاتی با دیناموکیف تست شوند و مقابل نماینده اوکراینی به میدان بروند و با توجه به تشخیص سرمربی استقلال لاوره به احتمال فراوان یک نیمه با پیراهن آبی به میدان برود و مورد بررسی امیر قلعه نوعی قرار گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۴
کد خبر : 35893
بازدیدها: 215

پاسخی بگذارید »