سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از سوی مسئولان پرسپولیس اعلام شد:

مصاحبه ها ادامه پیدا کند، از پول خبری نیست!

danesheroz7 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
مصاحبه ها ادامه پیدا کند، از پول خبری نیست!

دانش روز:درتماسی از مدیر برنامه های مهاجم استقلال خواسته شد که این بازیکن به مصاحبه علیه سرپرست پرسپولیس ادامه ندهد تا به پولش برسد

به گزارش سرویس ورزشی  دانش روز ، محمد قاضی بازیکن فصل پیش تیم پرسپولیس و فعلی تیم استقلال ،  چند روز پیش صحبت های تندی را علیه سرپرست پرسپولیس انجام داد و این جریان تا جایی پیش رفت که  مسئولان این باشگاه و سرپرست این تیم را به واکنش وادار کرد.

قاضی که پیش از این اعلام کرده بود  دلیل از دست دادن پیراهن تیم ملی رفتار غیر حرفه ای باشگاه سابقش بوده است ،  اینبار نیز در  سومین مصاحبه خود اعلام کرد : بعد از بازی استقلال و بوریرام صحبت‌های جدیدی را علیه شیرینی انجام خواهد داد اما یکی از مسئولان پرسپولیس در تماسی با مدیر برنامه های قاضی اعلام کرد به زودی طلب وی پرداخت می شود.

وی از مدیر برنامه های قاضی خواست تا دیگر علیه شیرینی ، سرپرست قرمزهای پایتخت ، مصاحبه نشود و به همین دلیل قاضی بعد از دیدار استقلال و بوریرام از در دیگر ورزشگاه و دور از چشم خبرنگاران خارج شد تا فعلا پاسخی در این باره به رسانه ها نداده باشد.

با این اوصاف همچنان مشخص نیست تیم های بزرگ لیگ برتر فوتبال ایران تا کجا به بدقولی های خود مبنی بر پرداخت بدهی های بازیکنان سابق شان ادامه خواهند داد. نکته جالب توجه  اینجاست که تمامی تیم هایی که هنوزمبالغ هنگفت قراردادهای بازیکنان فصل قبل خود را پرداخت نکرده اند ، در آغاز فصل نقل و انتقالات مبادرت به خرید بازیکنانی با مبالغ گزاف کردند.

 

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۸
کد خبر : 53745
بازدیدها: 321

پاسخی بگذارید »