چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مشروح آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کرج

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
مشروح آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کرج

دانش روز: آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج ظهر امروز برگزار شد؛ مشروح آیین این معارفه را می خوانید

به گزارش دانش روز، ظهر دوشنبه آیین تودیع و معارفه دو تن از مسئولان در  فرمانداری شهرستان کرج برگزار شد.

ناصر رجبی در آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج که  در سالن جلسات فرمانداری کرج و با حضور تنی چند از مسئولان شکل گرفت، محور کلام خود را با تحولات سیاسی کشور آغاز کرد و اظهار داشت: این روزها شاهد تحولات مهمی در حوزه سیاسی هستیم، بعد از انتخاب دولت جدید حجت الاسلام دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور معرفی شدند و شاهد مراسم باشکوه و بی نظیری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران هم در بحث تنفیذ و تحلیف با  قرائت سوگند نامه ایشان در مجلس شورای اسلامی بودیم و جای شکرگذاری به درگاه احدیت دارد که شاهد اتحاد و همبستگی بی بدیل ملت در تمامی صحنه ها هستیم.

وی افزود: مراسم تحلیف رئیس جمهور کشور با حضور ۶۰ کشور همسایه در حالی برگزار شد که در مقایسه با اجلاس سران غیرمتعهدها که در ابعاد بین المللی شکل گرفته بود، جمعیت بسیار با شکوه تری حضور داشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز محور دوم سخنان خود را با موضوع انتخابات خرداد ماه ۹۲ ادامه داد و گفت: به حمد الهی در خردادماه سالجاری نیز شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی بودیم که معمارآن مقام معظم رهبری بودند و با تدبیر و مدیریت ایشان بدون هیچ گونه تنشی در سراسر کشور حضور حداکثری در انتخابات شکل گرفت و نزدیک به ۷۳ درصد مردم پای صندوق های رأی حاضر شدند.

وی یادآور شد: در خلق این حماسه ماندگار از رده های مختلف دولت تا وزارت کشور، استانداری ها، فرمانداری ها، بخشداری ها، اعضای شورای تأمین و امنیت ملی و…برای برگزاری هر چه شایسته تر انتخابات کمر همت بستند و در مقایسه با انتخابات دوره دهم در فضای سیاسی و بین المللی ویژه ای این حماسه را ماندگار ساختند.

رجبی ضمن آرزوی توفیق برای دولت یازدهم تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و دولت جدید را به منظور حرکت در مدار قانون مداری امری ضروری و شرعی دانست.

ضرورت تداوم بخشی بر « تعامل» و « تعادل» در استان

این مسئول در ادامه بیان کرد: ایجاد فضای وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان از برکات انتخابات بوده است و همانگونه که رئیس جمهور جدید نیز تأکید دارند باید مشی « تعامل» و « تعادل» عملیاتی شود.
وی تأکید کرد: در این راستا لازم است که هماهنگی و یکپارچگی در  سطوح مختلف هر روز بیشتر از قبل باشد، از پایین ترین تا بالاترین رده های مدیریتی و حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و… به دور از هر گونه افراط و تفریط تکالیف خود را انجام دهند.

رجبی بیان کرد: خوشبختانه در استان البرز هم شاهد تعامل بین دستگاه ها هستیم و این حرکت باید متداوم باشد.
وی ادامه داد: باید شکر گذار وضعیت فعلی باشیم و اگر خدای نکرده خلاف سیاست ها و مشی تعیین شده حرکت کنیم به تأکید قرآن همانگونه که بشارتی بر شکر نعمت وجود دارد، باید منتظر کفران نعمت ها نیز باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: باید که در هر مسئولیتی که قرار داریم تکلیف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

پست و مقام تنها یک مسئولیت است

رجبی با بیان اینکه خدمت ارزشمند ترین جایگاه را دارد، تصریح کرد: این مهم نیست که وظیفه ما چیست و یا در چه جایگاه اجتماعی مشغول به کار هستیم، مهم این است که پایبند به ارزشها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و کاری که بر عهده مان نهاده شده به نحو مطلوبی به سرانجام برسانیم.

این مسئول ادامه داد: جابجایی ها نیز امری بدیهی و طبیعی است و تنها نوع آن متفاوت است ، در دولت نهم و دهم نیز تودیع و معارفه ها ی بسیاری را شاهد بوده ایم، این موضوعی غیر عادی نیست و با تشکیل دولت جدید نیز باید منتظر تحولات و جابجایی ها باشیم.

۲ تودیع و ۳ معارفه در فرمانداری شهرستان کرج

محور سوم سخنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به اصلی ترین موضوع تشکیل این جلسه ، یعنی تودیع و معارفه ها اختصاص داشت.

رجبی همچنین یادآور شد: در دوره انتقال دولت قرار داریم  و به زودی شاهد تغییر و تحولات خواهیم بود.

وی عنوان کرد: در این آیین شاهد ۲ تودیع و ۳ معارفه خواهیم بود، نخست تودیع فرماندار شهرستان کرج برادر مهدی ایران نژاد که دوران حساسی را در زمان تشکیل استان و آغاز تغییرو تحولات و جابجایی ها و سر و ساماندهی به کلان شهرستان کرج عهده دار بودند و در زمان مدیریتشان تلاش های ارزشمندی داشته اند.

رجبی بیان کرد: ایشان طی این مدت در جنبه های مختلفی اداره شهرستان کرج را که جمعیت ۷۵ درصدی استان را در خود جای داده اند بر عهده داشتند و تلاش های ایشان نیز جای بسی قدردانی دارد.

این مسئول گفت: در این مراسم با حکم استاندار البرز  «علی اسدیان» با حفظ سمت مدیرکل سیاسی و انتخابات به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج منصوب شدند و برای پذیرش این مسئولیت خطیر نیز آرزوی توفیق و انتظار نهایت همکاری را داریم.

مهدی ایران نژاد حکم مشاور استاندار البرز را دریافت کرد

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اعلام کرد: «مهدی ایران نژاد»  در این مراسم طی حکمی به عنوان «مشاور استاندار» معرفی می شوند و از آنجایی که دوران مشاوره دوره به یادماندنی است حتماً از مشاوره های ایشان بهره مند می شویم.

در این آیین « مهدی مهرور» نیز به عنوان « سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان کرج» منصوب شد.

ایران نژاد: مطیع حکم استاندار هستم

مهدی ایران نژاد نیز بعد از سخنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز جملات پایانی خود را در مسئولیت فرمانداری شهرستان کرج ایراد کرد و گفت: به عنوان خادم مردم بودم ، ادای تکلیف کردم و لاغیر…

اجازه موج سواری به هیچ احدی را نمی دهم

وی افزود: امروز هم به حکم فرمانده ام آقای استاندار با نهایت خضوع و خشوع از قانون تبعیت و در این راستا به هیچ احدی اجازه راه اندازی هیچ موجی را نمی دهم و از هیچ  عزیزی هم انتظار دلسوزی ندارم.
فرماندار سابق شهرستان کرج بیان کرد: اگر ادعای انجام تکلیف و وظایفه خدمت به مردم را داریم در هر سنگری خادم هستیم.

ایران نژاد ادامه داد: اهمیت و قداست نظام به مراتب بیش از شخصیت ها دارای ارزش  و اهمیت است.
وی بیان کرد: استاندار البرز به عنوان فرمانده و مقام ارشد استان تصمیم گرفته اند و من نیز به عنوان سرباز انجام وظیفه می کنم.

ایران نژاد جملات خود را با تشکر از تمامی مسئولان و مدیران کل ستادی در  شهرستانها ،بخشداران، شهرداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، اعضای شورای تأمین، نیروی نظامی و انتظامی،همکاران خود در فرمانداری شهرستان کرج، کارکنان دستگاه های اداری، بسیج، سپاه و.. پایان بخشید و برای سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج آرزوی توفیق کرد.

اسدیان: با فرمانداری کرج بیگانه نیستم

علی اسدیان، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج نیز در آیین معارفه خود ضمن قدردانی از حسن اعتماد استاندار البرز به جهت واگذاری این مسئولیت خطیر بیان کرد:  با فرمانداری کرج بیگانه نیستم ، واقف به تمامی تلاش های فرماندار شهرستان کرج هستم و تا زمانی که صلاح و مصلحت باشد انجام وظیفه خواهم داشت.

پس از پایان سخنان فرماندار سابق کرج و  سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز ضمن قرائت احکام به ترتیب حکم مسئولیت سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج، مشاور استاندار و سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان کرج را  اعطا کرد.

منبع:استانداری البرز

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۴
کد خبر : 47097
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »