دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مشت های محکمی که پاسخگوی یاوه گویی دشمنان است

danesheroz1 بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
مشت های محکمی که پاسخگوی یاوه گویی دشمنان است

دانش روز: دانش آموزان ایرانی هر کدامشان شهید مصطفی احمدی روشن دیگری هستند که با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که پای عزت انقلابشان تا آخرین نفس ایستاده اند و ادامه دهنده آرمانهای شهدای خود هستند

 ۳۶به گزارش دانش روز،  سالگی یک انقلاب را چگونه و با چه ادبیاتی می‌توان وصف کرد وقتی در تک تک سال هایش حرف و سخنی مقتدرانه نهفته است؟ اقتدار، عزت، سربلندی، ایستادگی در مقابل استکبار جهانی، مشت های کوبنده یک ملت که با اتحاد مثال زدنی اش دشمن را به میدان مبارزه و رزم طلبی فرا خوانده است. اگر روزی شاهنشاهی ۲۵۰۰ ساله دلخوش قدرت طلبی های امثال آمریکا و انگلیس و فرانسه شده بود و با پشت گرمی به حفظ کاخ سلطنتی اش خون مردم ایران را سنگفرش خیابانها می‌کرد امام خمینی(ره) به عنوان مرجع دینی و رهبر مردم دلخوش نوزادان در گهواره بود. آری! این انقلاب حاصل ایثارگری های پیر و جوان ملتی است که در این راه با به جان خریدن تبعیدها، شکنجه ها و شهادت ها آن را بیمه کرده اند. در آن ایام مشت های گره کرده خردسالانی که بزرگترین شان ۱۶ سال بود توانست چنان ابهتی از یک شیربچه مسلمان به تمام دنیای استکبار که به سرکردگی آمریکا حامی محمدرضای پهلوی شده بودند نشان دهد که همچنان تا به امروز حسرت چنین سربازانی را داشته باشند.

images (6)

نقش بی بدیل دانش آموزان و نوجوانان انقلابی در عرصه حماسه سازی شکل گیری انقلاب اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست؛ اگر آن روزها مردانه و دلیرانه ایستادند تا کاخ ظلم را ویران و خاک وطن شان را با گرد انسانیت آباد کنند، امروز نیز دانش آموزان نسل چهارم انقلاب با هدفی ارزشمندتر مردانه پای آرمانهای امام راحل(ره) و شهدای انقلاب ایستاده اند. امروز مشت های گره کرده کوچک مان سربلندی و عزت را در کسب قله های علمی در جهان، ادامه دادن راه شهدای هسته ای، چرخش سانتریفیوژهایی که چشم دشمن را کور کرده است، ایستادگی در برابر استکبار جهانی و خلق حماسه اقتصادی با وجود همه تحریم های فلج کننده دشمن می‌داند. اگر سردمداران غربی گمان می‌برند که در مذاکرات ژنو توانسته اند با تحمیل برخی عقب نشینی ها فاتحانه در میادین مختلف علیه ایران اسلامی به یاوه گویی بپردازند به راستی کور خوانده اند. تمام پیچ و مهره های این انقلاب به دست توانمند جوانان بسیجی و غیور این مرزو بوم ملی شده است و دشمنان هرگز نخواهند توانست با ایجاد اختلاف و حمایت های پشت پرده از برخی از عناصر منافق به این انقلاب ضربه بزنند. دانش آموزان ایرانی هر کدامشان شهید مصطفی احمدی روشن دیگری هستند که با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که پای عزت انقلابشان تا آخرین نفس ایستاده اند و ادامه دهنده آرمانهای شهدای خود هستند. آری ما دانش آموزان برای ۳۶ امین سال متوالی با شرکت گسترده در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن بار دیگر به منادیان کفر و استکبار ثابت خواهیم کرد که با خلق فتنه هایی چون سال ۸۸ نخواهید توانست این انقلاب را مصادره کنید که این نظام با خون شهیدانش مهر شده است.

منبع: همشاگردیها

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۸
کد خبر : 92859
بازدیدها: 296

پاسخی بگذارید »