جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسجد یاب برای ماه رمضان

danesheroz1 تیر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
مسجد یاب برای ماه رمضان

دانش روز: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان شرکت ایرانسل برای مشترکان خود سرویسی را فراهم آورده است تا بتوانند در هر زمان و براساس موقعیت جغرافیای خودشان در آن لحظه، نشانی نزدیک‌ترین مسجد را بدون نیاز به نرم‌افزار و سخت‌افزار خاصی پیدا کنند

 به گزارش دانش روز، در مرحله اول عرضه سرویس اطلاعات شهری ایرانسل، مشترکان می‌توانند با شماره‌ گیری کد دستوری #۸*۸۹۸* بسادگی و بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار یا احتیاج به تلفن همراه خاصی، در سرویس‌نمای دوستان ایرانسل به صورت رایگان ثبت‌نام کرده و سپس با استفاده از فهرست‌های مربوط، از خدمات اطلاعات شهری ایرانسل استفاده کنند. پس از ورود به خدمات اطلاعات شهری می‌توان نشانی مساجد اطراف خود را به صورت پیامکی گرفته یا موقعیت آنها را روی نقشه از طریق پیام تصویری دریافت کرد.

سرویس اطلاعات شهری ایرانسل هم اکنون در مرحله نخست راه‌اندازی، نشانی و موقعیت ۵۰۰۰ مسجد در ۵۱ شهر کشور را در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که هزینه استفاده از این سرویس برای دریافت اطلاعات از طریق پیامک ۵۰۰ ریال و از طریق پیام چندرسانه‌ای به همراه نقشه ۷۵۰ ریال در نظر گرفته شده است.

مسجدیاب برای ماه رمضان

اما این تازه آغاز یک طرح بزرگ است. چراکه ایرانسل در نظر دارد بزودی تمامی بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تفریحی از جمله سینماها و دیگر مراکز خدماتی در سراسر کشور را به فهرست خدمات اطلاعات شهری خود اضافه کند. صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند از طریق پورتال نمای ایرانسل، نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود برای معرفی به مشترکان اقدام کنند و به این ترتیب علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه را نیز به سهولت به اطلاع مشترکان برسانند.

سرویس اطلاعات شهری ایرانسل هم اکنون در مرحله نخست راه‌اندازی، نشانی و موقعیت ۵۰۰۰ مسجد در ۵۱ شهر کشور را در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد

اما از آنجا که ماه رمضان در چله تابستان می‌تواند روزهای سخت و طاقت‌فرسایی مخصوصا برای نوجوانانی باشد که تازه این مهمانی روحانی و بزرگ را تجربه می‌کنند، ایرانسل هدیه دیگری را نیز برای مشترکان سرویس وایمکس خود ارائه داده است. این مشترکان می‌توانند بازی‌های ایرانی آنلاین آسمان دژ، اسپید آپ و گرز را مجانی تجربه کنند و تجربه دلپذیرتری از رمضان امسال داشته باشند.

برای استفاده از این خدمت رایگان باید به وب سایت‌های www.asmandez.ir یا  www.gorz.ir، www.speedup.ir  مراجعه و ثبت‌نام کرد.

در آن صورت مشترکان وایمکس ایرانسل می‌توانند بدون احتساب در حجم ترافیک اینترنت خود، به صورت آنلاین و رایگان از این بازی‌های رایانه‌ای مهیج ایرانی بهره‌ مند شوند.

 

 

منبع:دانش و زندگی

 

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۱
کد خبر : 39458
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »