پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای اولین بار منتشر می شود/

مستند صوتی حباب + دانلود

danesheroz دی ۱۸, ۱۳۹۱ ۰

مستند ۱۹ دقیقه‌ای «حباب» با استفاده از نظر کارشناسی اساتید دانشگاه و بهره‌گیری از نظرات مردمی و نیز با یک پشتوانه تحقیقاتی به عرصه فرهنگ‌سازی اقتصادی با مخاطب عموم مردم ورود پیدا کرده است

مستند صوتی حباب با موضوع «شایعه در بازار» توسط قرارگاه اقتصادی «خیبر» بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام، تولید شد. این اثر که در قالبی جدید ارائه شده است به بحث «فرهنگ مصرفی مردم» می‌پردازد.

نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری، به خصوص در سال‌های اخیر و ناظر به شرایط امروز کشور، ضرورت پرداختن به مقوله اقتصاد، جلوه بیشتری یافته است. از این رو قرارگاه اقتصادی خیبر با محور «اقتصاد مقاومتی» شروع به فعالیت کرد. این قرارگاه از بدو تأسیس اقدام به برگزاری جلسات و نشست‌هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی و نیز ناظر به شعار «حمایت از تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» و دیگر پیام‌های اقتصادی مقام معظم رهبری کرده است. از این رو محصولات محتوایی در قالب جزوه و نرم‌افزار با این موضوعات تولید شده است. این قرارگاه هم‌چنین با هدف تولید محصولاتی با مخاطب عموم مردم، به عرصه تولید آثار هنری ورود پیدا کرده است که «مستند صوتی حباب» را می‌توان از آن جمله دانست.

مستند ۱۹ دقیقه‌ای «حباب» با استفاده از نظر کارشناسی اساتید دانشگاه و بهره‌گیری از نظرات مردمی و نیز با یک پشتوانه تحقیقاتی به عرصه فرهنگ‌سازی اقتصادی با مخاطب عموم مردم ورود پیدا کرده است.
گفتنی است موضوع «شایعه در بازار» به عنوان یکی از مقولات «فرهنگ مصرفی» محسوب شده و ورود به دیگر مسائل این حوزه بسیار جدی می‌نماید. همچنین شایان ذکر است یکی از انگیزه‌های اصلی تولید این‌چنین سبکی، الگوسازی برای دیگر دغدغه‌مندان و علاقمندانی است که به این حوزه ورود پیدا کرده و با صرف اندکی زمان و کار فنی، ایده‌های خود را به تولید محصولاتی جذاب و عامه‌پسند تبدیل کنند.

دانلود فایل صوتی

منبع: تیتریک
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۰
کد خبر : 2971
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »