چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مستند «سازمانی برای جدایی» امشب پخش می شود

danesheroz1 شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
مستند «سازمانی برای جدایی» امشب پخش می شود

دانش روز: مستند ۴۵ دقیقه‌ ای «سازمانی برای جدایی» ساعت ۲۱ به بررسی اقدامات تروریستی گروهک‌ های منافق و سکوت سازمان‌ های مدعی حقوق بشر در شبکه دو سیما می‌پردازد

به گزارش دانش روز، این مستند با روایت زندگی مادری به نام خانم عبداللهی آغاز می‌شود که فرزندش در غرب توسط یک فرقه ربوده شده است. این گروهک که به شکل فرقه‌ای عمل می‌کند علی‌رغم فعالیت‌های تروریستی‌اش مورد حمایت سازمان‌های مدعی حقوق بشر غرب قرار دارد.

 خانم عبداللهی که چهار سال از زندگی خود را صرف پیدا کردن فرزندش کرده است در این مسیر شکایت‌های مختلف بین‌المللی را علیه این فرقه مطرح کرده و ملاقات‌های بسیاری با فعالان حقوق بشر و سازمان‌های مدعی در اروپا و ژنو کرده است.

او حتی دیدارهایی با رئیس سازمان حقوق بشر و احمد شهید گزارشگر ویژه امور حقوق بشر سازمان ملل متحد در مورد ایران، داشته است.

  در طول ساخت این مستند با مادرهای دیگری مواجه شدیم که آنها نیز شرایط مشابهی داشتند و در آرزوی آزادی فرزندان خود به سر می‌بردند.

  این مستند در ۴۵ دقیقه به عملکرد فرقه‌ای گروهک‌های تروریستی و سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر می‌پردازد و سند بارزی از برخورد گزینشی غرب با سازمان‌های تروریستی به شمار می‌رود.

ایمان گودرزی تهیه کننده و کارگردان این مستند بوده است که با همکاری گروه سیاسی شبکه دو  و موسسه راهبردی دیده بان به سرانجام رسید.

منبع:دانا

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶
کد خبر : 61256
بازدیدها: 286

پاسخی بگذارید »