یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقه نمایشنامه نویسی غریبه شهر دنیا در نوروز ۹۳ برگزار می شود

danesheroz1 فروردین ۱, ۱۳۹۳ ۰
مسابقه نمایشنامه نویسی غریبه شهر دنیا در نوروز ۹۳ برگزار می شود

دانش روز: مسابقه نمایشنامه نویسی غریبه شهر دنیا با رویکرد سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در نوروز ۱۳۹۳ برگزار می شود

به گزارش دانش روز،  در این مسابقه که علاقه مندان تا هفدهم فروردین ۹۳ مهلت دارند تا ٍآر خود را به این رخدادارسال کنند، نمایشنامه های نوشته شده همزمان با سوگواره ایام فاطمیه تا سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با رویکرد سیره حضرت زهرا(س) پس از داوری مورد ارزیابی قرارگرفته و ۲۷ فروردین ماه در ویژه برنامه آیین نکوداشت مقام زن که به مناسبت ولادت با سعادت بانوی آب وآیینه حضرت فاطمه زهرا (س) در تالار نغمه فرهنگسرای بهمن با حضور مسولان فرهنگی و هنرمندان برگزار می شود از صاحبان آثار برتر تجلیل خواهد شد.

علاقه مندان چکیده و متن آثار خود را با همراه با مشخصات فردی و شماره تلفن خود در فرمت PDF به نشانی اینترنتیbahman.cu.ce@gmail.com ارسال کنند.

** انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر ۳۰ فروردین برگزار می شود

مجمع عمومی و انتخاب هیأت مدیره جدید خانه تئاتر روز شنبه (۳۰ فروردین ۹۳)، ساعت ۱۷ در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار می شود.

در این جلسه که همه اعضای پیوسته و وابسته خانه تئاتر حضور دارند گزارش عملکرد یک ساله و مالی توسط مدیر عامل خانه تئاتر ارائه می شود و سپس گزارش بازرس خانه تئاتر نیز به شکل شفاهی برای حاضران قرائت خواهد شد و در انتها نیز انتخاب هیات مدیره و بازرس جدید این نهاد صنفی برگزار خواهد شد.

همچنین اعضایی که تمایل به کاندیداتوری در هیات مدیره مرکزی یا بازرسی خانه تئاتر را دارند می توانند از ۲۰ تا ۲۷ فروردین با مراجعه به خانه تئاتر فرم کاندیداتوری را دریافت کنند.

منبع: فرهنگسرای بهمن

جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۸
کد خبر : 99837
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »