پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقه بین‌المللی نقاشی با موضوع «هدر دادن غذا» ویژه دانش‌آموزان برگزار می شود

danesheroz آبان ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
مسابقه بین‌المللی نقاشی با موضوع «هدر دادن غذا» ویژه دانش‌آموزان برگزار می شود

دانش روز : بیست و سومین دوره مسابقات بین‌المللی نقاشی کودکان با موضوع هدر دادن غذا و موضوعات فرعی شامل «بیایید با صرفه‌جویی و هدر ندادن غذا سیاره خود را نجات دهیم» و «هدر دادن غذا از بین بردن کره زمین است» برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز ، برنامه محیط زیست ملل متحد در نظر دارد بیست و سومین دوره مسابقات بین‌المللی نقاشی کودکان را با موضوع دسترسی به غذا در سطح جهانی، به ویژه تقویت اطلاعات و دانش‌ در این زمینه برگزار کند.

این مسابقات سالیانه با همکاری برنامه محیط زیست سازمان ملل، بنیاد صلح و محیط زیست جهانی ژاپن برگزار می‌شود و فرصتی را برای کودکان سراسر جهان برای یادگیری و افزایش آگاهی فراهم می‌سازد. بیست و سومین دوره مسابقات بین‌المللی نقاشی کودکان با موضوع هدر کردن غذا و موضوعات فرعی شامل «بیایید با صرفه‌جویی و هدر ندادن غذا سیاره خود را نجات دهیم» و «هدر دادن غذا از بین بردن کره زمین است» برگزار می‌شود.

گروه سنی ۶ تا ۱۴ سال می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند و نقاشی‌ها باید در کاغذ A4 یا A3 کشیده شود؛ مشخصات شرکت کننده فقط به زبان انگلیسی شامل نام کامل، سن (روز ـ ماه ـ سال)، جنسیت، آدرس کامل، تلفن و پست الکترونیکی نیز در پشت نقاشی درج شود.

نقاشی‌ها باید تا ۱۵ مارس ۲۰۱۴ (۲۴ اسفند ۹۲) به دبیرخانه مسابقه ارسال شود. به همین دلیل نقاشی‌های دانش‌آموزان باید قبل از ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۲ از طریق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وزارت آموزش و پرورش به مرکز امور بین‌الملل این وزارتخانه ارسال شود.

پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۹
کد خبر : 75165
بازدیدها: 1,140

پاسخی بگذارید »