دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقه ایده های وقفی برگزار می شود

danesheroz1 آذر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
مسابقه ایده های وقفی برگزار می شود

دانش روز: مدیر موسسه فرهنگی راسخون از برگزاری مسابقه ایده های وقفی به مناسبت هفته وقف توسط این سازمان خبرداد

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد سجادی ، مدیر موسسه فرهنگی راسخون وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به جایگاه و اهمیت فرهنگ وقف، اظهار داشت: مسابقه «ایده های وقفی» امسال به منظور جلب مشارکت و اخذ ایده های برتر در زمینه ارتقاء سطح فرهنگ وقف و نهادینه سازی این سنت حسنه در جامعه براساس مبانی دینی و قرآنی برگزار می شود .

وی ادامه داد: علاقه مندان ، صاحب نظران و تمامی اقشار جامعه می توانند مقاله ، مطلب ، طرح ، ایده و … خود را با موضوع «به نظر شما چگونه می توان وقف را در جامعه احیاء و ارزشهای والای آن را تبیین نمود؟» تا ۵ دی ماه به رایانامه راسخون ارسال کنند.

حجت الاسلام سجادی با اشاره به جوایز این مسابقات گفت: جوایز این مسابقه شامل ؛ کمک هزینه سفر مشهد مقدس به ۱۴ نفر به مبلغ ۳ میلیون ریال ، کارت هدیه به ۱۴ نفر به مبلغ ۱ میلیون ریال و جوایز نفیس فرهنگی به ۷۲  نفر است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی راسخون در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان می بایست طرح ها و ایده های خود را حداقل در یک صفحه A4 به پست الکترونیکی این موسسه به نشانی INFO@RASEKHOON.NET  ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به پایگاه اینترنتی موسسه راسخون به نشانی http://www.rasekhoon.net    مراجه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۵
کد خبر : 78428
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »