جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش‌ آموزی شریف ۱۵ اسفند آغاز می‌شود + پوستر

danesheroz1 بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش‌ آموزی شریف ۱۵ اسفند آغاز می‌شود + پوستر

دانش روز: شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش‌ آموزی شریف (نادکاپ شریف) و سومین یادواره شهدای جهاد علمی در ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 به گزارش دانش روز، هادی اسماعیلی دبیر شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی شریف (نادکاپ شریف) و سومین یادواره شهدای جهاد علمی اظهار داشت: مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی به منظور شناسایی و هدایت استعدادهای دانش‌آموزان کشور و پرورش خلاقیت آنها در تجربه یک کار گروهی شیرین در  ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

3_94d43e327d9303539cb1e2aac7032668_s

وی ادامه داد: این مسابقات که بزرگترین فستیوال دانش‌آموزی کشور در این حوزه است با حضور بیش از دو هزار دانش‌آموز از حدود ۷۰ شهر در ۳۷ بخش در رشته‌های رباتیک، هوافضا، نانو شیمی، نجوم و زیست شناسی در تمامی مقاطع تحصیلی برگزار می‌شود.

اسماعیلی افزود: این دوره از مسابقات با حمایت مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف، سازمان بسیج دانش‌آموزی، مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات روباتیک سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، پژوهشکده شهید رضایی، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد ویژه توسعه فناوری نانو)، شبکه پویا و شرکت نوآوران ابزار دانش آموز (نادکو) برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی از سنین ۶ تا ۱۶ سال در رشته‌های مختلف به رقابت خواهند پرداخت و در پایان به نفرات برتر در هر بخش جوایز ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.

منبع: nadcup.ir

شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۵
کد خبر : 93763
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »