چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقات ملی مهارت کشور در کرج آغاز شد

danesheroz1 آبان ۵, ۱۳۹۲ ۰
مسابقات ملی مهارت کشور در کرج آغاز شد

دانش روز: چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور امروز یکشنبه در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای و اداره کل فنی و حرفه ای البرز در کرج آغاز شد

به گزارش دانش روز، معاون فنی و آموزشی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشورگفت: در این دوره از رقابت ها سه هزار نفر از کارشناسان ، داوران و کارآموزان استانهای مختلف شرکت دارند که ۸۰۰ نفر آنان را کارآموزان تشکیل می دهند.

ˈ فرشید برهان آزاد بیان کرد: این کارآموزان در ۲۸ رشته مانند مکاترونیک ، رباتیک ، صنایع ساختمان ، طراحی فضای سبز، طراحی مهندسی مکانیک و پلی مکانیک در مراکز یاد شده مسابقه می دهند.

وی تصریح کرد: از این تعداد کارآموز شرکت کننده در این دوره از رقابتها ۱۴۰ نفر آنان بانوان هستند .

وی یادآورشد: نفرات برتر این رقابت ها برای شرکت در اردوی رقابت های بین المللی ۲۰۱۵ برزیل به همین مرکز معرفی می شوند.

برهان آزاد گفت: در دوره قبلی این رقابت ها که در سال ۲۰۱۳ میلادی در کشور آلمان برگزار شد، در مجموع تیم مهارتی ایران رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد : همزمان با برگزاری این رقابت ها نمایشگاه و جشنواره گذر مهارت در ۲۰ رشته مانند قالی بافی ، رباتیک ، آشپزی و شیرینی پزی ، صنایع دستی ، رایانه و مجسمه سازی به مدت چهار روز در این مرکز در معرض دید علاقه مندن به مهارت بویژه کارآموزان ، دانشجویان و دانش آموزان قرار می گیرد.

برهان آزاد یادآورشد: بازدید کنندگان از این نمایشگاه و جشنواره می توانند علاوه بر آشنایی با مهارت های مختلف در یک مهارت آموزش دیده و گواهی مهارت آن رشته را دریافت کنند.

یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷
کد خبر : 69810
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »