دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

مسابقات فوتبال دانش آموزی در ناحیه ۴ کرج

danesheroz1 آبان ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
مسابقات فوتبال دانش آموزی در ناحیه ۴ کرج

دانش روز: کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج گفت: به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی یک دوره مسابقات فوتبال در ورزشگاه شهید مفتح حصارک در حال برگزاری است

به گزارش دانش روز، مسعود عباسی در گفتگو با خبرنگار دانش روز افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف آموزش و پرورش توسه ورزش در مدارس است و نیز به واسطه ترویج فرهنگ ایثار دانش آموزی در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی برگزار می شود.

عباسی افزود: در این دور از مسابقات مرحله یک شانزدهم و یک هشتم فوتبال پسران ابتدایی انجام شد و تعداد ۴۷ تیم که در هرتیم دوازده شرکت کننده ۱ سرمربی و ۱ مربی حضور دارند و این مسابقات به همین شکل در مقطع راهنمایی برگزار شد.

وی در ادامه گفت: ۸ تیم در این دوره به مرحله بعد صعود کرده اند که روز سه شنبه به طور همزمان مسابقه فینال در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی راس ساعت ۱۳/۴۵ در مجتمع ورزشی شهید مفتح حصارک برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته مسابقات بدمینتون دختران در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه برگزار شد افزود: در هفته جاری مسابقات بدمینتون و شطرنج دختران انجام شد و هقته آینده مدارس ابتدایی دختران  ناحیه ۴ مسابقات هفت سنگ و ورزش آغازین را در صدر برنامه های خود دارند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد این مسابقات روحیه ورزشی و سلامت را در بین دانش آموزان تقویت کند.

 

 

دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۹
کد خبر : 73273
بازدیدها: 844

پاسخی بگذارید »