پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقات ریاضی شهرهای آسیایی دانش‌آموزان در آذرماه

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
مسابقات ریاضی شهرهای آسیایی دانش‌آموزان در آذرماه

دانش روز: رئیس خانه ریاضی تهران از برگزاری مسابقات شهرهای آسیایی در آذرماه امسال خبر داد و یادآور شد: دوره‌های آموزشی گزینش را برای دانش‌آموزان سال هفتم و هشتم، در پایه اول متوسطه و سوم راهنمایی برگزار می‌کنیم که تاریخ شروع این دوره‌ها در نیمه دوم مردادماه است و دانش‌آموزان می‌توانند از هفته آینده برای ثبت‌نام خود اقدام کنند

به گزارش دانش روز، مصطفی نوری، با اشاره به مسابقات تابستانی دانش‌آموزان، اظهار کرد: خانه ریاضی برای سال آینده برگزاری دوره‌های المپیاد تیزهوشان و مدرسه ریاضی را در نظر دارد. برای این منظور دوره‌هایی را آماده کرده تا دانش‌آموزان از این برنامه‌ها استفاده کنند.
وی افزود: در آذرماه امسال مسابقات شهرهای آسیایی را داریم و دوره‌های آموزشی گزینش را برای دانش‌آموزان سال هفتم و هشتم، در پایه اول متوسطه و سوم راهنمایی برگزار می‌کنیم که تاریخ شروع این دوره‌ها در نیمه دوم مردادماه است و دانش‌آموزان می‌توانند از هفته آینده برای ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
رئیس خانه ریاضی تهران ارزیابی خود را در ارتباط با مسابقاتIMC  دانش‌آموزان بیان کرد و گفت: حضور دانش‌آموزان در مسابقات IMC  بهترین نتیجه را حاصل کرده است، آن‌ها از تمام مسابقات سربلند فائق و قهرمانی هایی را بدست آورده اند و رتبه پنجم کشوری در این مسابقات را کسب کرده اند.
نوری خاطرنشان کرد: نقش خانه ریاضی در پیشرفت دانش‌آموزان بسیار موثر است. این پیشرفت نتیجه تلاش اولیا، دانش‌آموزان و مدارس است و ما سعی کرده‌ایم شرایط حضور در مسابقات را برای دانش‌آموزان فراهم کرده و خودباوری آن‌ها را تامین کنیم.
وی با بیان اینکه جریان گروهی دانش‌آموز باعث تقویت جدی‌تر فعالیت خانه ریاضی می‌شود، ادامه داد: حضور گروهی دانش‌آموزان در مسابقات و کسب نتایج گروهی، فکر خانه ریاضی را برای منسجم کردن حضور دانش‌آموزان و آماده کردن آن‌ها تقویت می‌کند.

منبع:پانا

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۳
کد خبر : 43060
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »