پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسابقات دانش‌ آموزان مقطع ابتدایی در ۵ رشته

danesheroz1 تیر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
مسابقات دانش‌ آموزان مقطع ابتدایی در ۵ رشته

دانش روز: مدیر کل دفتر تربیت‌بدنی آموزش و پرورش از برگزاری مسابقات دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در ۵ رشته پس از ماه رمضان خبر داد و اعلام کرد: پس از پایان ماه مبارک رمضان در ۵ رشته ژیمناستیک، شنا، طناب‌زنی، دو میدانی و تنیس روی میز مسابقاتی در نظر گرفته شده است

به گزارش دانش روز، حسین بابویی، با اشاره به برنامه‌های مسابقات ورزشی دانش‌آموزان در تابستان سال ۹۲ اظهار کرد: برای مقطع ابتدایی در پایان ماه مبارک رمضان در ۵ رشته ژیمناستیک، شنا، طناب‌زنی، دو میدانی و تنیس روی میز، مسابقاتی در نظر گرفته شده است.

 وی افزود: مسابقات تربیت بدنی دانش‌آموزان در اردوگاه نیشابور در ۲ بخش انجام می‌شود. زمان اعزام آن‌ها نیز یک هفته پس از ماه مبارک رمضان است.

برگزاری مسابقات در مقطع ابتدایی/تنظیم برنامه‌هایی در جهت سند تحول بنیادین

مدیر کل دفتر تربیت‌بدنی آموزش و پرورش با بیان اینکه این مسابقات فقط معطوف به مقطع ابتدایی است، ادامه داد: با توجه به رویکرد  مقطع ابتدایی و طرح‌های تحولی در این مقطع، مسابقات تابستانی فقط معطوف به مقطع ابتدایی است.

بابویی خاطرنشان کرد: موارد دیگری در دفتر تربیت‌بدنی آموزش و پرورش تبیین شده تا زمینه اجرایی آن در جهت سند تحول بنیادین در این حوزه فراهم شود.

وی با اشاره به برنامه در حال اجرای این حوزه، افزود: برنامه‌هایی را به استناد سند تحول بنیادین برای حوزه خود تنظیم و نهادینه کرده و در طی آن جلساتی با معاونان سلامت استان‌ها و روسای ادارات تربیت بدنی استان‌های کشور برگزار کرده‌ایم.

اجرای وظایف حوزه تربیت بدنی در ۴ استان، طبق برنامه پنجم توسعه کشور

مدیر کل تربیت بدنی آموزش و پرورش اذعان داشت: پس از ماه مبارک رمضان در ۴ استان خراسان رضوی، فارس، چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد، برنامه‌هایی را طبق برنامه پنجم توسعه کشور مشخص کرده و اجرای وظایف حوزه خود را در جهت این برنامه هدفمندسازی کرده‌ایم و برای شهرستان‌های هر منطقه برش استانی زده‌ایم.

بابویی ادامه داد: پس از ماه مبارک رمضان برای تمام مسئولان در این ۴ استان دوره‌های آموزشی را برگزار خواهیم کرد و این آموزش‌ها را در قالب اهداف سند تحول بنیادین و بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور برنامه‌ریزی می‌کنیم.

منبع:پانا

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۶
کد خبر : 39857
بازدیدها: 521

پاسخی بگذارید »