دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسئول جدید روابط عمومی اداره کل اوقاف استان البرز معرفی شد

danesheroz7 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
مسئول جدید روابط عمومی اداره کل اوقاف استان البرز معرفی شد

دانش روز: حضور معاون بهره وری و اقتصادی سازمان در شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز با معارفه مسئول جدید روابط عمومی این سازمان همراه شد

به گزارش دانش روز جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز با حضور معاون بهره وری و اقتصادی سازمان برگزار شد.

در این مراسم، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز ضمن خیر مقدم به مهندس جعفری معاون بهره وری و اقتصادی سازمان و هیت همراه، خواستار توجه بیشتر معاونت های سازمان به این استان تازه تاسیس، برای راهنمایی در راه گشایی و تسهیل مشکلات مردم و ترویج فرهنگ وقف شد.
حجت الاسلام بنی احمدی در این جلسه گفت: با توجه به محدودیت های زمانی و فشار کاری زیاد معاونین سازمان، اداره کل آمادگی این را دارد که جلسات شورای اداری خود را، حتی در تهران برگزار کند.
مدیر کل اوقاف استان البرز در ابتدای این جلسه، ضمن معرفی سید احمدرضا صدر، به عنوان مدیر جدید روابط عمومی این اداره کل، از زحمات سید عباس یاهو طی سه سال تصدی این پست قدر دانی کرد و در بیان ویژگی های او اظهار داشت: جناب آقای یاهو انصافا فرد مورد اعتماد، فعال و دلسوزی بوده و هست؛ که سازمان و مجموعه اوقاف را از خود میداند.
ابوالفضل بنی احمدی افزود: آقای یاهو طی این سه سال با سعی و تلاش فراوان تمام توان خود را به کار گرفت، تا معرف جایگاه اصلی اوقاف، در بین سازمانها ، نهادها و دستگاههای اجرایی استان باشد؛ و طی این چند سال برای انعکاس زحمات دیگر دوستان مجموعه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرد؛ که نتیجه زحمات ایشان، این است که اداره کل اوقاف، به عنوان اکنون یکی از مجموعه های فرهنگی تاثیر گذار در استان، وجهه اصلی خود را پیدا کرده و بحمدالله از جایگاه فرهنگی ویژه ای برخوردار است.
بنی احمدی با اشاره به این نکته، که یاهو با توجه به رشته تحصیلی حقوق، به عنوان کارشناس ثبتی حقوقی این اداره کل در سنگر دیگری مشغول به فعالیت میشود، برای او آرزوی موفقیت روز افزون کرد.

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۹
کد خبر : 51967
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »