یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز:

مسئولین نباید کلیشه ای فکر کنند/لزوم واکاوی صنایع تکراری در البرز/سرمایه ملی را از بین نبریم

danesh دی ۱۱, ۱۳۹۴ ۰
مسئولین نباید کلیشه ای فکر کنند/لزوم واکاوی صنایع تکراری در البرز/سرمایه ملی را از بین نبریم

دانش روز: مسئله ای که امروز گرفتار آن هستیم عدم توجه به واقعیت ها و امکانات موجود است

به گزارش اختصاصی دانش روز رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در ارزیابی تعامل دانشگاه و صنعت در استان البرز به خبرنگار ما گفت: ما از مسئولین راضی هستیم اما مسئولین نباید کلیشه ای فکر کنند. متاسفانه هنوز بخشی از این دولت به عنوان ماترک دولت پیشین به دنبال کمی گرایی است اما ما به دنبال این مقوله نبوده بلکه به دنبال عمل گرایی و واقع گرایی هستیم. 

رحیم بنامولایی افزود: مسئله ای که امروز گرفتار آن هستیم عدم توجه به واقعیت ها و امکانات موجود است و اگر موارد را لحاظ کرده و نخواهیم آمار غلط بدهیم و عوام فریبی کنیم و از کاه کوه ساخته و خدای ناکرده خود را بزرگ کنیم من فکر می کنم در حال حاضر فضایی که در کشور به وجود آمده است در کنار مطرح کردن واقعیت ها باید راهکار ارائه دهیم.

وی اظهار داشت: نسل جوان ما قابلیت و انعطاف پذیری دارد که بر اساس سیاست های ما خود را منطبق کرده و هماهنگ در این مسیر قرار گیرد و ما نباید موافقت های بی رویه صادر کرده و در واقع بازار را اشباع تر نکنیم و با صنایعی موافقت کنیم که وجود ندارند و جای سوال است چرا برای صنعتی که به وفور وجود دارد موافقت نامه اصولی صادر می شود؟ و سرمایه ملی در این راه از بین برود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: سرمایه گذاران ما امروز به دنبال امنیت سرمایه اند و به دنبال این مهم هستند که تعرفه های گمرک به گونه ای وضع شود که اگر شعار در راستای تولید و مصرف داخلی و اقتصاد درون زایی که به برون زا تبدیل شود می دهیم نیاز به هماهنگی و همکاری ادارات دارد نه اینکه هر سازمان جزیره ای فکر کرده و در نهایت خروجی همین وضعیت موجود شود.

جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶
کد خبر : 159816
بازدیدها: 1,034

پاسخی بگذارید »