پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کازرونی:

مسئولان با دست کشیدن از اختلافات به فکر خل مشکلات مردم باشند

danesheroz بهمن ۲۷, ۱۳۹۱ ۰

امام جمعه کرج گفت: اختلاف بین مسئولان نظام دل مردم را آزرده کرده و مردم باید با دست کشیدن از اختلافات به فکر حل مشکلات مردم باشند

حجت الاسلام مخسن کازرونی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوای الهی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار با شکوه و پرشور برگزار شد و جمعیت بسیاری از مردم در این راهپیمایی شرکت کردندو این نشان دهند علاقه مردم به اصل نظام و انقلاب است و مردم انقلاب را مال خود می دانند،

وی با اشاره به تحریم های اقتصادی از سوی دشمنان این اقدام را با هدف بدبین سازی مردم نسبت به نظام خواند.

امام جمعه کرح  گفت: دشمنان به تحت فشار قرار دادن شریان های اقتصادی کشور به دنبال نابود کردن کشورهای مستقل هستند در حالیکه تحریم های پولی و دارویی و دیگر تحریم ها نتوانسته بر اراده مردم اثر بگذارد.

کازرونی بیان کرد: اختلاف بین مسئولان نظام دل مردم را آزرده کرده و مردم باید با دست کشیدن از اختلافات به فکر حل مشکلات مردم باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مردم از مسئولان می خواهند از درگیری و اختلااف لبین خود پرهیز کنند ، مردم با روحانیت گره خورده اند و روحانیت حلقه اتصال مردم با دین است.

وی گفت: دین و روحانیت به هم تنیده شده اند و دشمن با فهم این موضوع و حمله به روحانیت و ایجاد اختلاف به دنبال از بین بردن دین و اعتقادات مردم است.

کازرونی گفت: اگر روحانیت نباشد دین دچار تحریف می شود و عده ای سودجو به نام روشنفکر از این موضوع سو استفاده می کنند.

 وی تاکید کرد: جدایی دین از سیاست هدف دشمن است که ناکام هم مانده اند.

وی یادآو رشد: رمز ایستادگی مردم کشور در مقابل دشمنان به خاطر حضور رهبری عالیقدر است و مسئولان نقش پر رنگی در این ایستادگی نداشته اند.

جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶
کد خبر : 6803
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »