پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام کازرونی:

مسئولان با جدیت بیشتر مشکل گرانی را پیگیری کنند

danesheroz اسفند ۱۸, ۱۳۹۱ ۰
مسئولان با جدیت بیشتر مشکل گرانی را پیگیری کنند

امام جمعه کرج تاکید کرد: مسئولان با جدیت بیشتر مشکل گرانی را پیگیری کنند

حجت الاسلام محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج که در مصلای این شهر برگزار شد، با تاکید بر اینکه مسئولان با جدیت بیشتر مشکل گرانی را پیگیری کنند، اظهار داشت: این موضوع گرانی مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است که از مسئولان خواسته اند تا این موضوع به جدیت بیشتری پی گیری شود.

وی با اشاره به تاکید رهبری درباره دمیدن روح امید در میان مردم گفت: روحیه امید را بین مردم باید زنده نگه داشت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج از جلسه خبرگان خبر داد و گفت: موضوع های بسیاری مورد بررسی قرار گرفت که بخش از آن درباره صدا وسیما جمهوری اسلامی بود که موافق و مخالف هایی درباره عملکرد صدا وسیما وجود داشت و همچنین هجمه های ماهواره ها مطرح شد.

حجت الاسلام کازرونی ادامه داد: این تعاملات بسیار خوب و اثرگذار است که  علما بر آنها نظارت داشته باشند.

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری گفت: در این سخنرانی مقوله های مختلفی مطرح شده که از جمله آن درباره انتخابات و صلاحیت افراد برای حضور در انتخابات است که نباید کسانی که لیاقت و صلاحیت ندارند انتخاب شوند چون این امر در حق ملتی رای می دهند جفا می شود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج کشتار مردم شیعه پاکستان را از توطئه های دشمنان دانست و افزود: انفجارهای اخیر در مساجد شیعیان تعدادی زخمی و کشته به همراه داشته که این امر باید رسیدگی شود.

حجت الاسلام کازرونی گفت: مسئولان پاکستانی باید افرادی که این انفجارها را رهبری می کنند شناسایی کنند و با آنها برخورد کنند از بروز اینگونه انفجارها جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: معمولاً وهابیون که خون انسان ها برای آنها ارزشی ندارد و معلوم نیست نژادشان و فکرشان از کجاست سبب این کشتار هستند این خواسته ملت و دولت ایران است که از این کشتارها جلوگیری به عمل آید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج افزود: وهابیون هم چهره مسلمانان را خراب می کنند هم آنها را از بین می برند و دوسویه استفاده می کنند.

تعطیلی حوزه ها در سراسر کشور

حجت الاسلام کازرونی افزود: تمام حوزه های سراسر کشور به نشانه اعتراض روز نخست هفته پیش رو را تعطیل خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با بیان اینکه تاریخ شیعه از ابتدا از زمان علی(ع) تا کنون همیشه خونین بوده، اضافه کرد: قدرت استعمارگران نباید استقلال ملت ها را از بین ببرد این حقانیت و مظلومیت مسلمانان است.

خانواده شهدا از قداست خاصی برخوردار است

کازرونی با بیان اینکه روز شهید را پیش رو داریم ،ادامه داد: آیات بسیاری داریم که از شهدا و جایگاه آن خبر می دهد و برای آن ارزش خاصی قائل است.

وی اضافه کرد: جایگاه  شهدا هنوز در میان ما بسیار پر اهمیت است چرا که اگر این شهدا نبودند ما هم الان نبودیم، استقلال و امنیتی نداشتیم بنابراین هر قطره خون شهدا بسیار ارزش دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در آخر ضمن تبریک وتسلیت به امام جمعه موقت کرج اظهار داشت: طلب صبر برای خانواده این جوان خواستاریم و تبریک در جهت این افتخار است که قسمت فرزندشان شده است که ممکن بود این حادثه در یک تصادف اتفاق بیافتد ولی در جوار مقدس و در کربلا این اتفاق افتاده است.

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۰
کد خبر : 9127
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »