پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئوفیان:

«مرگ بر آمریکا» شعار همه ملل آزادیخواه جهان

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
«مرگ بر آمریکا» شعار همه ملل آزادیخواه جهان

دانش روز: عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا مختص ملت ایران نیست و همه ملل آزادیخواه جهان رویکرد مثبتی به این شعار دارند گفت: در شرایط فعلی و مواضع دوپهلوی هیئت حاکمه آمریکا این کشور مستحق چنین شعاری است

به گزارش دانش روز، ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با اشاره به در پیش بودن سالروز ۱۳ آبان گفت: این روز از جمله روزهایی است که به تعبیر امام خمینی(ره) یوم‌الله نامیده شده است.

وی به خوی استکباری آمریکا اشاره کرد و افزود: آمریکا با سوء تدبیر و نادیده گرفتن منافع ملت ایران سعی بر تامین منافع خودش در ایران و منطقه داشت.

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با بیان اینکه ملت و مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران در بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با یکدیگر همراه و همدل هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در چند ماه اخیر ملت ایران با حفظ احترام متقابل و تامین نیازها و توقعات ممکن هر دو ملت حسن نیت خود را به غربی‌ها نشان داد اما به رغم صحبت‌هایی که اوباما در مجمع عمومی سازمان ملل داشت آنها ثابت کردند که به دنبال تامین منافع صهیونیست‌ها، گسترده کردن سیطره قدرت و خوی استکباری خودشان هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی بر همین اساس ادامه داد: این سیاست دوگانه و مغرضانه آمریکایی‌ها امری است که ملت ایران برنخواهد تافت و در ۱۳آبان در مبارزه با همین سیاست به عرصه خواهد آمد.

رئوفیان با بیان اینکه زبان منطق با آمریکایی‌ها نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت تصریح کرد: همانطور که آنها همواره مذاکره را با گزینه نظامی همراه می‌کنند ملت ایران نیز مذاکره را همراه با نفی سلطه و شعار مرگ بر آمریکا ادامه خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی هیچ اختلافی بین مسئولین نظام در مبارزه با استکبار جهانی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: افراد به گونه‌ای سخن نگویند که بهانه به دست دشمن داده شود که گویا در ایران و در مبارزه با خوی استکباری غرب اختلاف‌نظری وجود دارد.

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی در پایان با بیان اینکه امروز شعار مرگ بر آمریکا مختص ملت ایران نیست و همه ملل آزادیخواه جهان رویکرد مثبتی به این شعار دارند تصریح کرد: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر ظلم و سلطه و در شرایط فعلی و مواضع دوپهلوی هیئت حاکمه آمریکا این کشور مستحق چنین شعاری است.

منبع:فارس

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
کد خبر : 71387
بازدیدها: 257

پاسخی بگذارید »