چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“مروارید” نماینده سینمای ایران در جیفونی

danesheroz1 تیر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
“مروارید” نماینده سینمای ایران در جیفونی

دانش روز: فیلم سینمایی “مروارید” در نخستین نمایش بین‌المللی خود در چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم جیفونی به نمایش درمی‌آید

 به گزارش دانش روز، فیلم سینمایی “مروارید” در این جشنواره که در جنوب ایتالیا و با حضور گسترده فیلمسازانی از کشورهای مختلف برگزار می‌شود، در بخش مسابقه “رده سنی ۶+” روی پرده خواهد رفت.

این فیلم در دوره گذشته جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان جوایزی از جمله جایزه یونیسف را دریافت کرد. سیروس حسن‌پور کارگردان فیلم “مروارید” پیش از این با فیلم “چوپان دروغگو” نیز در این جشنواره حضور داشته است.

در این دوره از جشنواره‌ جیفونی فیلم‌های “چتر سبز” ساخته ناصر رفایی در بخش مسابقه رده سنی ۱۰+ و پویانمایی کوتاه “بچه گربه” ساخته شیوا صادق اسدی در بخش مسابقه فیلمهای کوتاه رده سنی ۱۸+ به نمایش درخواهند آمد.

جشنواره فیلم جیفونی که با تکیه به رای گروه‌های داوری در رده های سنی مختلف به یکی از رویدادهای معتبر سینمای کودک و نوجوان در جهان تبدیل شده است، امسال از ۲۸ تیر تا ۶ مرداد در جنوب ایتالیا برگزار خواهد شد و فیلم سینمایی “مروارید” روز ۳۰ تیرماه در این جشنواره نمایش عمومی خواهد داشت.

“مروارید” از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است که در بخش خارج از مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نیز حضور داشت.

منبع:مهر

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۵
کد خبر : 39489
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »