جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رویانیان مطرح کرد:

مرد میدان فوتبال نیستم/ استعفایم مربوط به سه هفته پیش است

danesheroz دی ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به‌اینکه دلیل اصلی استعفایش از ریاست ستاد سوخت و مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مصوبه مجلس است که هیچ فردی نباید دارای دو سمت دولتی باشد، گفت: مرد میدان فوتبال نیستم و اگر استعفایم پذیرفته شود، از تلویزیون فوتبال را دنبال می‌کنم

محمد رویانیان در مورد دلایل استعفایش از ریاست ستاد سوخت و حمل و نقل کشور و مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: دلیل اصلی من برای استعفا، مصوبه مجلس شورای اسلامی است که بر اساس این مصوبه هیچ فردی نباید دارای دو شغل و سمت دولتی باشد، در هر صورت ما باید به این مصوبه مجلس احترام بگذاریم.

وی که با بخش خبری ساعت ۲۱ شبکه اول سیما سخن می‌گفت، در پاسخ به  این پرسش که پس چرا از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس هم می‌خواهید استعفا دهید؟، اظهار داشت: استعفای خود از سمت مدیرعاملی پرسپولیس را سه هفته پیش داده بودم و دلیل آن هم این بود که مرد میدان فوتبال نیستم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: بارها از من می‌پرسند و به من تهمت می‌زنند که این پول‌ها را از کجا آورده‌اید؟ چرا کسی نمی‌پرسد فتح‌الله‌زاده از کجا پول می‌آورد.

وی در پاسخ به این پرسش که منابع مالی باشگاه پرسپولیس از کجا تامین می‌شود؟، افزود: ما دارای شرکت‌های تجاری هستیم که علاوه بر داخل، حتی در خارج از کشور نیز شعباتی داریم. مطمئن باشید یک ریال از پول ستاد سوخت در باشگاه پرسپولیس استفاده نشده زیرا ستاد سوخت پولی ندارد. بلکه فقط بنزین دارد که آن وقت ما مجبوریم برویم و از پمپ بنزین‌ها بنزین بگیریم.

رویانیان در پایان در پاسخ به این پرسش که در صورت قبول پذیرش استعفای شما آیا دلتان برای فوتبال تنگ نمی‌شود؟، گفت: اگر استعفایم پذیرفته شود، آنگاه از تلویزیون فوتبال را دنبال می‌کنم.

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۹
کد خبر : 4232
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »