چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم کتاب‌ های کمک آموزشی پیش از چاپ کتب درسی نخرند

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
مردم کتاب‌ های کمک آموزشی پیش از چاپ کتب درسی نخرند

دانش روز: مدیر کل دفتر انتشارات کمک آموزشی آموزش و پرورش در توصیه‌ای به والدین، گفت: وقتی کتاب رسمی برای آموزش در مدارس توزیع نشده است، چطور ممکن است کتب کمک آموزشی چاپ شده باشد؟! بنابراین مردم نباید این کتب را خریداری نمایند

به گزارش دانش روز، محمد ناصری  در پاسخ به این سوال که کتب کمک آموزشی توسط مردم خریداری شود یا خیر؟ اظهار کرد: مبنای کتب کمک آموزشی برای تقویت و تحکیم محتوای آن‌ها، مستلزم آماده شدن کتاب‌های درسی است و تنها سرفصل کتب کفایت نمی‌کند.

وی افزود: با توجه به شرایط جدید در پایه اول متوسطه لازم است کتب کمک آموزشی آماده و ارائه شود، اما برخی هنوز به چاپ نرسیده است.

وی با بیان اینکه رویکرد کتاب زبان انگلیسی نیز تغییر کرده است، ادامه داد: وقتی کتاب رسمی برای آموزش در مدارس توزیع نشده، است چطور ممکن است کتب کمک آموزشی چاپ شده باشد؟! بنابراین مردم نباید این کتب را خریداری نمایند.

مدیر کل دفتر انتشارات کمک آموزشی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: هرساله در شهریورماه کتاب‌ها روی سایت انتشارات آمده و مهرماه تولید و توزیع خواهد شد. ما نیز کتب کمک آموزشی که براساس کتب درسی و استاندارد آموزش و پرورش طراحی شده را شناسایی و به همگان معرفی می‌کنیم.

ناصری اذعان داشت: در دفتر انتشارات و سازمان، انتشار کتب کمک آموزشی در بخش سامان کتاب، لیست کتاب‌های مورد تایید ما وجود دارد و این امکان را فراهم کرده‌ایم تا با دیدن، آن‌ها انتخاب شوند. اگر کتب مورد نظر در این قسمت موجود نبود لازم است سازمان انتشارات کمک آموزشی این موضوع را ارزیابی کنند.

منبع:پانا

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۱
کد خبر : 42048
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »