سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم مراقب پیامک های فریبنده تبلیغاتی باشند

danesheroz آذر ۲۳, ۱۳۹۱ ۰

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز به شهروندان در خصوص پیامک های تبلیغاتی فریبنده هشدار داد.  احمد زارع در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر این موضوع اعلام کرد: مدتی است که پیامهای تبلیغاتی مبنی بر برنده شدن مبلغی از سوی بانک ها در جشنواره های مختلف یا برنده شدن در قرعه کشی [&hellip

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز به شهروندان در خصوص پیامک های تبلیغاتی فریبنده هشدار داد.

 احمد زارع در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر این موضوع اعلام کرد: مدتی است که پیامهای تبلیغاتی مبنی بر برنده شدن مبلغی از سوی بانک ها در جشنواره های مختلف یا برنده شدن در قرعه کشی فصلی فروشگاه ها برای برخی شهروندان ارسال شده و فرستنده گمنام خواستار پرداخت مبلغی توسط فرد برای دریافت جایزه خود است.

وی ادامه داد: این افراد سودجو که گاهی شماره روی کارت فرد صاحب حساب را نیز درخواست می کنند با ترفندهای زیرکانه صاحب مبالغ هنگفتی می شود در حالی که هیچ جایزه ای برای شهروند دریافت کننده پیام در نظر گرفته نشده است.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز به مردم در این خصوص هشدار داد و از شهروندان خواست با دریافت اینگونه پیام ها شماره را پیگیر و از صحت و سقم موضوع اطمینان حاصل کنند.

زارع گفت: بسیار پیش آمده که فرد دریافت کننده پیام مبلغ درخواست شده را به حساب فرد مقابل واریز کرده و هیچ جایزه ای نیز برای او ارسال نشده است.

وی با تاکید بر هشدار خود گفت: از مردم استان البرز می خواهم در مواجه با این پیامهای تبلیغاتی صحت حساب طرف مقابل را بررسی کنند تا دچار خسارت مالی نشوند.

منبع: مهر
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۹
کد خبر : 902
بازدیدها: 297

پاسخی بگذارید »