سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم در سال ۸۸ از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند

danesheroz2 خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، جمعی از اقشار مختلف مردم صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند

به گزارش گروه سیاسی دانش روز،  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ذفتر مقام معظم رهبری، جمعی از اقشار مختلف مردم صبح امروز(چهارشنبه)، در فاصله دو روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

رهبر

ایشان تاکید کردند: بنده اصرارم بر حضور حداکثری ملت در انتخابات بخاطر این است که حضور قدرتمندانه ملت ایران باعث می‌شود که دشمن مایوس شود و فشار را کم کند و راه دیگری را دنبال کند.‬

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: بحمدلله روال انتخابات تا امروز، روال خوبی بوده و یکی از نقاط برجسته این است که گفتمان مردم، گفتمان قانون‌گرایی است، مردم در سال ۸۸ از عدم تبعیت و لگد زدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند‬.

ایشان بااشاره به مناظره‌های برگزار شده بین نامزدها از طریق رسانه ملی فرمودند: کار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی که می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت زده کرد، البته بنده در زمینه آن مسائلی که آقایان مطرح کردند، مطالبی دارم که بعدا خواهم گفت.

رهبرانقلاب همچنین تاکید کردند: توصیه اول من حضور پرشور پای صندوق رای است، ممکن است کسی بدلیلی نخواهد از نظام اسلامی حمایت کند، اما از کشورش که می‌خواهند حمایت کنند. همه باید بیایند، هرکس که انتخاب شد اگر دارای رای سدید و محکم باشد بهتر می‌تواند مقابل دشمنان و معارضین بایستد.

ایشان ادامه دادند: در راه عزت و پیشرفت ایران،توکل به خدا اهمیت ویژه‌ای دارد، عده‌ای غافلند و در محاسباتشان کانّه توکل بخدا جایی ندارد، این محاسبات مادی را مستکبران عالم بهتر از شما می‌کنند اما هر روز عقب می‌روند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸
کد خبر : 25724
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »