دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم خواستار تشکیل دولتی قوی و ولایی هستند

danesheroz خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
مردم خواستار تشکیل دولتی قوی و ولایی هستند

دانش روز :خطیب جمعه شهرستان ساوجبلاغ گفت: مردم با حضور حداکثری در انتخابات به وظیفه و تکلیف خود عمل کرده و انتظار دارند که رئیس جمهور منتخب دولتی قوی و ولایی تشکیل دهد

به گزارش دانش روز ، نماز سیاسی و عبادی این شهرستان امروز نیز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان در مصلای بزرگ کرج برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی ناطقی در خطبه‌های دوم نماز با دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی به حضور حماسی ملت ایران در روز ۲۴ خرداد اشاره کرد و گفت: ملت ایران بار دیگر ثابت کردند که در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف اسلام و انقلاب و پیروی در خط ولایت، از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و منافع اسلام و انقلاب برای آن‌ها به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به مسائل شخصی و حزبی و جناحی دارد.

وی تصریح کرد: روز جمعه ملت ایران در حالی به پای صندوق‌های رأی رفتند که دشمنان خارجی تلاش بسیاری برای ناامید ساختن و بیرون کردن آن‌ها از عرصه‌های مهم و سرنوشت‌ساز انجام می‌دادند و هر روز یک بحران و توطئه جدید علیه ایران اسلامی به راه می‌انداختند.

خطیب جمعه شهرستان ساوجبلاغ ادامه داد: در این شرایط رهبری معظم انقلاب اسلامی تکلیف فرمودند که همه مردم باید با بصیرت و آگاهی در پای صندوق‌های رأی حضور یافته و ملت ایران نیز همچون ادوار گذشته به فرمان ولی امر خود لبیک گفتند.

ناطقی افزود: حضور حماسی و دشمن‌شکن ملت ایران در پای صندوق‌های رأی توطئه‌های گسترده دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی ایران اسلامی را خنثی کرد.

رئیس جمهور منتخب در راه ولایت حرکت کند

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح انتظارات مردم از رئیس جمهور منتخب پرداخت و گفت: کشور ما مشکلاتی دارد و مردم از برخی کاستی‌ها و مشکلات گلایه‌مند هستند که رئیس جمهور منتخب باید تمام تلاش خود را برای رفع این مسائل به کار گیرد.

خطیب جمعه شهرستان ساوجبلاغ تأکید کرد: حرکت در مسیر ولایت و تعامل و همکاری سازنده با قوا و نهادهای مختلف و حراست از دستاوردها و دفاع از اصول و ارزش‌های اسلام و انقلاب مهمترین خواسته مردم از رئیس جمهور منتخب است.

ناطقی در پایان تأکید کرد: به طور قطع مردم ما انتظاراتی از رئیس جمهور و دولت آینده دارند و امیدواریم ایشان با تشکیل دولتی قوی، انقلابی و پرکار، تلاش بسیاری برای برآورده کردن خواسته‌های به حق ملت ایران انجام دهد.

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶
کد خبر : 30191
بازدیدها: 270

پاسخی بگذارید »