جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور با شکوه مردم

مردم با شکوه حاضر شدند

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
مردم با شکوه حاضر شدند

دانش روز: فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: مردم این شهرستان امروزاز میان ۸۰۳ نامزد شورای اسلامی ۲۸۴ نفر را برای کرسی شورای شهر و روستاهای ساوجبلاغ انتخاب خواهند کرد

دانش روز: فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: مردم این شهرستان امروزاز میان ۸۰۳ نامزد شورای اسلامی ۲۸۴ نفر را برای کرسی شورای شهر و روستاهای ساوجبلاغ انتخاب خواهند کرد.

علی حدادی اظهار داشت: از این تعداد ۳۳ نفر منتخب شهرها و۱۷۲ نفر به عنوان شوراهای اسلامی روستایی انتخاب می شوند. وی افزود:۱۶۶  شعبه و ۳۲۵ صندوق  اخذ رای در شهرستان ساوجبلاغ در نظر گرفته شده است. فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: در شهر هشتگرد ۲۷ شعبه ثابت اخذ رای و یک شعبه سیار، شهر جدید هشتگرد ۱۱ شعبه ثابت، شهر گلسار هفت شعبه ثابت، شهر چهارباغ ۱۷ شعبه ثابت و شهر کوهسار شش شعبه ثابت اخذ رای داریم. وی به تعداد شعبه اخذ رای در روستاها اشاره کرد و افزود: در بخش مرکزی ۴۱ شعبه اخذ رای ثابت و یک شعبه سیار، در بخش چندار ۲۷ شعبه ثابت و دو شعبه سیار و در بخش چهارباغ ۲۳ شعبه ثابت و سه شعبه سیار در نظر گرفته شده است. حدادی گفت: در مجموع ۹۶۵ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان ساوجبلاغ ثبت‌نام کردند ک هاز این تعداد ۷۵۱ نفر مرد و ۵۲ نفر زن تایید صلاحیت شده اند و ۱۱۳ نفر مرد و چهار نفر زن نیز رد صلاحیت و ۴۱ نفر مرد و چهار نفر زن نیز انصراف داده اند. رئیس حوزه انتخابیه ساوجبلاغ اعلام کرد: چهار هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان اعضای شعبه، نمایندگان فرماندار، ناظران شورای نگهبان، محافظان صندوق، کاربران رایانه و نیروهای خدماتی و پشتیبانی در ۱۶۶ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان مشارکت دارند. وی در پایان افزود: تمام نیروها آموزش‌ها و دوره‌های لازم را در زمینه برگزاری انتخابات دیده و خوشبختانه مردم ساوجبلاغ همگام با مردم سراسر کشور با حضور خود درپای صندوق های رای پیام مقام معظم رهبری را لبیک گفته و حماسه سیاسی با شکوهی را در تمام کشور خلق کرده اند.

منبع:ایرنا

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۱
کد خبر : 27061
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »