جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز :

مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌ های دشمنان را خنثی می‌کنند

danesheroz بهمن ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

هادیان البرز: استاندار البرز گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌ های دشمنان را خنثی می‌کنند

به نقل از کرج رسا،اصغر عربیان در مراسم تجلیل از خانواده شهیدان، نژاد فلاح، کرمیار و فاضلی فر که در مجتمع فرهنگی ایثار کردان ساوجبلاغ برگزار شد اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اهداف و توطئه‌ های دشمنان را نابود می‌کنند و بار دیگر با آرمان‌ های شهدا پیمانی مجدد می‌بندند.

وی ادامه داد: دشمنان برای این که بتوانند به اهداف دیرینه و شوم خود دست پیدا کنند هر روز توطئه‌ ای جدید را ایجاد می‌کنند و با هدف قرار دادن آرمان‌های انقلاب و نظام در نظر دارند تا اهداف این انقلاب را خدشه دار کنند.

 

 

این مسئول با بیان این که استکبار جهانی همواره به دنبال کمرنگ کردن آرمان‌ های شهدا و خانواده‌ های معظم آنان است، افزود: افزایش بصیرت مردم و آگاهی دادن آنان از توطئه‌ های دشمنان یکی از مهم‌ترین اقدامات مسئولان است.

استاندار البرز گفت: با گذشت ۳۴ سال از انقلاب اسلامی ایران اما هنوز ملت ایران مقتدرانه در برای حفظ این نظام و اهدافش ایستاده‌ اند و توطئه‌ ها و اهداف شوم دشمنان هرگز نخواهد توانست که آنان را از مسیر اصلی خود دور سازد.

عربیان ولایتمداری را مهم‌ترین رمز پیروزی مردم در برابر توطئه‌ های دشمنان دانست و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم و با اقتدار و ولایتمداری تا کنون در برابر توطئه‌ های سخت و نرم دشمنان مقاومت کرده و امروز نیز با تبعیت محض از مقام عظمای ولایت راه امام راحل و شهدا را ادامه می‌دهد.

وی تأکید کرد: اگر امروز کشور به مرحله‌ای از رشد و توسعه رسیده است،‌ مرهون از خودگذشتگی‌ ها و رشادت‌ های جوانانی است که در دوران انقلاب و دفاع مقدس از خود نشان دادند.

استاندار البرز گفت: امروز دشمن با ترور دانشمندان ایرانِ، تحریم و تهدید در نظر دارد تا اهداف شوم خود را در کشور پیاده کند و مردم را از مسیر اصلی انقلاب منحرف سازد.

وی تأکید کرد: اما ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در روز ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود به دشمنان خواهند فهماند که هرگز دست از آرمان‌ های خود برنخواهند داشت و پیرو ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۷
کد خبر : 6263
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »