چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز در گفت‌وگو با دانش‌روز

مردم بازهم حماسه خلق کردند/ باید خوی جهان‌گشایی صهیونیست‌ها را سرکوب کنیم

danesheroz7 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
مردم بازهم حماسه خلق کردند/ باید خوی جهان‌گشایی صهیونیست‌ها را سرکوب کنیم

دانش روز:مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: مردم ایران و مخصوصاً کرجی‌ها باردیگر به صحنه آمدند و حماسه‌سازی کردند

حجت الاسلام و المسلمین سیدعباس مسعودی صبح امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس در حاشیه این مراسم در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی دانش‌روز اظهار داشت: یک بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران و مخصوصاً اهالی محترم کرج وارد صحنه شدند تا حماسه دیگری را خلق کنند. حماسه امروز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین خلق شد و همه فریادهای انزجار خود از رژیم صهیونیستی را سردادند.
وی با بیان اینکه ما هرگز دست از حمایت از مردم و کشور فلسطین برنمی‌داریم، ادامه داد: اگر در بالاترین سطح آزادی قدس را هدف خود قرار ندهیم، به محض اینکه صهیونیستها احساس امنیت کنند، خوی جهان گشایی خود را به ما نشان خواهند داد. اگر چنین شود، ما باید در مرزهای خود با صهیونیستها نبرد کنیم، وقتی آمریکا افغانستان و عراق را اشغال کرد، به نوعی هم مرز ما شد، لذا امروز مقاومت لبنان، فلسطین و سوریه خط مقدم مقابله با اسرائیل است تا روزی اسرائیل با ما هم مرز نشود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: دشمن در نظر دارد تا با اقدام وحشیانه ترس و رعب و وحشت را در دل مردم فلسطین بیندازد. تا زمانی که مردان و زنان شجاع فلسطین حمایت‌های ما را احساس کنند هرگز یاوه‌های دشمنان تأثیری در حرکت‌های آنان نخواهد داشت.
حجت الاسلام و المسلمین سیدعباس مسعودی عنوان کرد: این حضور نشان دهنده اهمیت مردم فلسطین برای کشورهای مسلمان است لذا دشمنان این کشور بدانند هرگز دست از حمایت و پشتیبانی مردم مظلوم فلسطین بر نخواهیم داشت و تا نابودی رژیم صهیونیستی در میدان ایستاده‌ایم.

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۱
کد خبر : 45736
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »