سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم البرز در روز قدس حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
مردم البرز در روز قدس حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد

دانش روز: دبیر شورای اطلاع رسانی البرز گفت: مردم همیشه در صحنه این استان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد

 به گزارش دانش روز،  ˈابراهیم کردلوˈ افزود: مظلومیت مردم فلسطین باید به جهانیان نشان داده شود، بر همین اساس ملت های مسلمان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت و خشم و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می کنند.

وی ادامه داد: ملت مظلوم فلسطین برای مقاومت بیشتر نیاز به حمایت دارد و مسلمانان جهان باید علیه رژیم اشغالگر قدس با هم متحد شوند.

کردلو با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال با توجه به نهضت بیداری اسلامی نسبت به سال های گذشته چشمگیرتر خواهد بود، اظهار کرد: ملت های مسلمان و آزادیخواه تا آزادی کامل سرزمین های اشغالی از آرمان قدس حمایت می کنند.

وی تاکید کرد: امروز وضعیت رژیم صهیونیستی در بدترین حالت خود قرار دارد و از سوی دیگر بیداری اسلامی در سرتاسر جهان در حال بسط و گسترش است، بر همین اساس حضور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس تاثیر زیادی در ادامه بیداری اسلامی خواهد داشت.

دبیرشورای اطلاع رسانی استان البرز خاطرنشان کرد: پیام اصلی روز قدس مبارزه با رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف است. طبیعی است که آمریکا و رژیم صهیونیستی با این پیام مخالفند، همانطور که در طول چند دهه ای که از عمر رژیم صهیونیستی می گذرد همواره مخالفت خود را با این رژیم اعلام کرده اند.

وی گفت: امسال روز قدس هم در منطقه و هم در سایر کشورها خیلی پرشکوه برگزار خواهد شد چرا که امسال ملت های مسلمان از انقلاب های بزرگی که در منطقه انجام شده روحیه گرفته اند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۱
کد خبر : 44756
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »