پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم البرز با حضور حداکثری در انتخابات حماسه ای دیگری خلق می کنند

danesheroz2 اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
مردم البرز با حضور حداکثری در انتخابات حماسه ای دیگری خلق می کنند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم البرز با حضور حداکثری خود در دو انتخابات پیش رو حماسه ای دیگری خلق می کنند

به گزارش گروه سیاسی دانش روز،عزیز اکبریان اظهار داشت: دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش رو داریم، البرزیان بار دیگر با حضور حداکثری خود در انتخابات حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

IMG16480080

وی ادامه داد: مردم استان البرز همواره در عرصه های مختلف حضور پر رنگی داشته اند و امسال نیز در دو انتخابات پیش رو حضور پر رنگ تر خواهند داشت.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمنان این نظام را ناراحت و مایوس می­ کند، اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای سبب می شود تا توطئه و نقشه های دشمنان علیه این نظام خنثی شود.

اکبریان اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن ایام انتخابات دشمنان این نظام به دنبال صدمه زدن هستند بنابراین باید هشیار باشیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از راه های حفظ نظام پیروی از مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: مردم استان البرز همواره ولایتمداری خود را با حضور در عرصه های مختلف ثابت کرده اند.

وی افزود: این حضور حداکثری مردم در صحنه وظیفه و رسالت مسئولان برای خدمت رسانی بیشتر سنگین تر می کند.

منبع: مهر

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
کد خبر : 18702
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »