دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

مردم استان البرز در مصرف گاز صرفه جویی کنند

danesheroz1 بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
مردم استان البرز در مصرف گاز صرفه جویی کنند

دانش روز: مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با توجه به آماده باش مدیریت بحران استانداری البرز مشکل سرما و یخ زدگی شبکه آب آشامیدنی که به علت سرمای شدید در برخی مناطق استان البرز بوجود آمد برطرف شد

 به گزارش دانش روز، ابوالقاسم باقری در گفتگو با خبرنگار دانش روز افزود: یخ زدگی شبکه آب آشامیدنی در آسارا و اشتهارد برطرف شد و در این چند روز شاهد کمبود فشار گاز بودیم و با توجه به برودت هوا، بارش برف و یخ بندان ۲ روز مدارس استان البرز در کلیه مقاطع تعطیل شد.

وی اظهار داشت: برای اینکه در سطح استان با مشکل کمبود فشار گاز مواجه نباشیم با همکاری شرکت گاز استان مصارف کمتر شده و تا کنون مشکلی در جهت گازمصرفی در منازل نداشتیم.

باقری در ادامه گفت: با توجه به اعلام هواشناسی استان البرز این روند تا روز جمعه کاهش می یابد و به حالت عادی باز می گردد اما از ادارات انتظار می رود مصرف گاز را در سیستم گرمایشی ادارات بعد از وقت اداری به حداقل رسانده و مردم استان در مصرف گاز صرفه جویی کنند تا شاهد مشکل قطع گاز نباشم.

باقری همچنین گفت:  با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان البرز و در راستای کمک به استانهای مازندران و گیلان تیمی شامل سه دستگاه نمک پاش و  خودروی کمک دار و برف روب به اتفاق ۱۱ نفر نیروی انسانی به استان مازندران اعزام شدند.

وی افزود: ۷ اکیپ در قالب ۱۴ نفر نیروی انسانی از شرکت توزیع نیروی برق استان البرز به این استان ها اعزام شدند.

باقری اظهار داشت: ۳ هزار قرص نان، ۵ هزار قوطی کنسرو، ۲ هزار ۵۰۰ تخته پتو در قالب ۲ تیم هلال احمر به استان مازندران و ۴۰۰ تخته چادر نیز به مناطق گیلان ارسال کردیم.

چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۷
کد خبر : 91755
بازدیدها: 279

پاسخی بگذارید »