چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعضای کانون پرورش فکری البرز:

مردانی از تبار نور خرمشهر را آزاد کردند

danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
مردانی از تبار نور خرمشهر را آزاد کردند

اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان البرز با صدور پیامی ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر تاکید کردند: مردانی از تبار نور خرمشهر را آزاد کردند

اعضای این کانون در پیام خود که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس در استان البرز قرار گرفته است، در این آزادسازی خرمشهر را به رهبر معظم و ملت غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.

در بخشی از این پیام آمده است: ما آن روزها نبودیم، آن روزهایی که می‌گویند خرمشهر هم مثل هر شهر دیگری برای خودش زندگی می‌کرد و دلش خوش بود به مردم مهربان، نخلستان‌های زیبا و صدای دلنشین کارون. ما آن روزها هم نبودیم، روز صدای تانک‌ها و خمپاره‌ها، روز به خاک و خون کشیده شدن خرمشهر و روز سوزانده شدن نخل‌ها.

در بخش دیگری از پیام اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز می‌خوانیم: ما روزی هم نبودیم که خرمشهر تبدیل به خونین شهر شهر شد،‌ اما بارها و بارها خوانده و شنیده‌ایم که خرمشهر غمگین بود، مردم غمگین بودند و ایران غمگین بود.

اعضای این کانون در ادامه پیام خود تاکید کردند: ما می‌دانیم آمدند مردانی از تبار نور، دلاورانی از جنس آینه، رهروان طریق حقیقت و گذشتند از هر آن چه که داشتند و نگذاشتند خرمشهر برای همیشه غمگین بماند و خرمشهر آزاد شد و امام (ره) فرمود: خرمشهر را خدا آزاد کرد و به حق چنین بود که نیروهای اسلام با توکل و توسل به لطف الهی توانستند چنین پیروزی را به دست آورند.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸
کد خبر : 19723
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »