پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مرحله اول آزمون المپیادهای علمی دانش آموزان کشور برگزار شد

danesheroz1 اسفند ۴, ۱۳۹۲ ۰
مرحله اول آزمون المپیادهای علمی دانش آموزان کشور برگزار شد

دانش روز: آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ طی چهار روز از سه شنبه ۲۹ بهمن تا جمعه ۲ اسفند ماه با حضور بیش از یکصد و پنجاه هزار دانش آموز از سراسر کشور در هفت رشته در سراسر کشور برگزار شد.

 به گزارش دانش روز، از نکات مهم در برگزاری این دوره حضور بیش از ۷۶ هزار دانش آموز دختر در آزمون مرحله اول این المپیادها است.

 بیشترین تعداد شرکت کننده سال جاری نیز با حضور ۳۷۶۱۵ نفر در المپیاد زیست شناسی ثبت گردید.

 در طی مدت برگزاری آزمون ها مسؤلین و نمایندگان باشگاه دانش پژوهان جوان به طور مستمر از حوزه های برگزاری آزمون در شهر تهران بازدید کردند و در روز آخر نیز دکتر حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، دکتر شجاعی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، ساعی دهقان معاون دانش پژوهان جوان مرکز ملی و خدابنده رئیس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران از حوزه برگزاری آزمون المپیاد ادبی در منطقه یک شهر تهران بازدید کردند.

شایان ذکر است نتایج آزمون مرحله اول در دهه سوم اسفندماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی باشگاه دانش پژوهان جوان به آدرس www.ysc.ac.ir اعلام خواهد شد و برگزیدگان آزمون مرحله اول در اردیبهشت ماه سال آینده در آزمون مرحله دوم که به صورت نیمه متمرکز در مراکز استان ها برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۴
کد خبر : 94902
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »