چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دومین سالگرد کاپیتان تیم ملی فوتسال

مراسم یادبود و گرامیداشت اسطوره فوتسال کشور

danesheroz7 مرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
مراسم یادبود و گرامیداشت اسطوره فوتسال کشور

دانش روز: دومین مراسم سالگرد بابک معصومی با حضور باشکوه مردم کرج و دوستداران این بازیکن در حالی برگزار شد که بازیکنان و مسئولین فوتسال ایران حضور چندانی در این مراشم نداشتند

به گزارش سرویس ورزشی دانش روز ، دومین سالگرد بابک معصومی ا ولین کاپیتان تیم ملی فوتسال در رقابت های جام ملت های آسیا و سرمربی سابق پرسپولیس روز گذشته با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتسال و در غیاب مسئولان کمیته برگزار شد.

تنها چهره های مطرح ورزشی که در این مراسم حضور پیدا کرده بودند میتوان از صادق درودگر، اصغر قهرمانی، احمد پری‌آذررئیس اسبق کمیته فوتسال ،علی صانعی سرمربیان سابق تیم فوتسال، مصطفی عمادی،علیرضا جوانمردی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولان استانی نام برد، همچنین کریم باوی، مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران با وجود شرایط جسمی نامطلوبی که داشت در این مراسم حضور پیدا کرد.

بابک معصومی

اما نکته جالب توجه برگزاری این مراسم عدم حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و بازیکنان و هم تیمی های سابق بابک معصومی بود.تنها  از مسئولان باشگاه پرسپولیس ،  یک نماینده حضور داشت و چند لیدر این باشگاه نیز در مراسم حاضر بودند. البته باشگاه پرسپولیس بنرهایی را برای یادبود بابک معصومی در مراسم نصب کرده بود.

اما در کنار همه این بی توجهی ها جمع پرشوری از مردم در مراسم حاضر شده بودند تا یادی از کاپیتان سابق فوتسال کنند و قدردانی خود را از  آن مرحوم اعلام کنند.

پس از پایان این مراسم نیز مسابقه ای به یاد آن مرحوم در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، در این مسابقه دو تیم منتخب فوتسال کرج و تیمی با نام بابک معصومی که تشکیل شده از بازیکنان فوتسال ایران بود در حضور نزدیک به دو هزار تماشاگر  به میدان رفتند . که در پایان تیم منتخب کرج موفق شد ۷ بر ۴  رقیب خود را شکست دهد.

 

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲
کد خبر : 50964
بازدیدها: 620

پاسخی بگذارید »