یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به همت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان؛

مراسم گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر و میلاد با سعادت امام علی (ع) در استان البرز برگزار شد

danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
مراسم گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر و میلاد با سعادت امام علی (ع) در استان البرز برگزار شد

مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز برگزار شد

به همت اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان البرز  روزپنج شنبه دوم خرداد ماه در آستانه سالروز آزاد سازی خرمشهر ومیلاد  باسعادت مولود کعبه حضرت علی(ع) مرکز شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان البرز مراسم ویژه ای را برگزار شد.
در این مراسم که  از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با حضور مشاور استاندار در امور آموزش و پرورش و مدیر کل کانون و جمعی از کارشناسان ،مسوولین و اعضا و والدین آنان برگزار شد  فعالیت های مختلفی از جمله شعر خوانی ،اجرای سرود ،معرفی وقایع ،پخش کلیپ، قصه گویی  و… اجرا شد.
صفی اله رمضانخانی مشاور استاندار در امور آموزش و پرورش و مدیر کل کانون در سخنانی در این مراسم  خطاب به کودکان ونوجوانان گفت :
فتح خرمشهر یک حماسه بسیار بزرگ و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که برای همیشه به آن افتخار خواهیم کرد.
وی افزود: امام خمینی (ره)  فرموده اند: ما انقلابمان را به دنیا صادر خواهیم کرد و امروز به برکت نفس مسیحایی امام و  رشادت های شهدا است که انقلاب ما به الگویی در جهان تبدیل شده است و ما   جایگاه امروز خود را  در دنیا  و افتخارات علمی و فتح قله های دانش جهان را مدیون این شهدا هستیم .
مدیر کل کانون در ادامه افزود :در آن زمان ایران یکه و تنها با دشمنان مقابله کرد و  از تلاش پدران شما  و جمعی از هم سن و سالان شما بود که خاکی که دست دشمن بود را پس گرفتیم  و خدا کمک کردو  با تلاش فرزندان آن دوران ایران زمین، خرمشهر آزاد شد .
وی در پایان از کودکان ونوجوانان به عنوان سرمایه های ایران اسلامی یاد کرده و از آنان خواست که ضمن بهره گیری از تحصیلات و مطالعه فراوان در جهت رشد و آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند .

 

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۳
کد خبر : 20382
بازدیدها: 271

پاسخی بگذارید »