سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور هاشمی رفسنجانی:

مراسم روز پزشک در تالار وزارت کشور برگزار می شود

danesheroz1 مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
مراسم روز پزشک در تالار وزارت کشور برگزار می شود

دانش روز: مراسم “روز پزشک” با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و با تقدیر از بزرگان و پیشکسوتان جامعه پزشکی برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، مراسم “روز پزشک” به مناسب زادروز ابن‌سینا پزشک و دانشمند نامی ایرانی ” با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و با تقدیر از بزرگان و پیشکسوتان جامعه پزشکی برگزار می‌شود..

این مراسم امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصحلت نظام، وزیر بهداشت، رئیس سازمان نظام پزشکی، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان به همراه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و دیگر فعالان حوزه سلامت در تالار وزرات کشور برگزار می‌شود.

در این مراسم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مباحث مختلف حوزه سلامت از دیدگاه سند چشم‌انداز، اسناد بالا دستی و اقدامات نرم‌افزاری که در این حوزه صورت پذیرفته است به ایراد سخنرانی می‌پردازند و در ادامه سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت و علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی نیز در مباحث متعدد حوزه سلامت سخنرانی خواهند داشت.

در مراسم بزرگ “روز پزشک” در تالار وزارت کشور که در حدود ۴ هزار پزشک نیز دعوت شده‌اند، بیش از ۱۰ پزشک پیشکسوت جامعه پزشکی از جمله اساتیدی چون استاد دانشور جراح قلب، عباس شیبانی پیشکسوت پزشکی، واعظ مهدوی و دیگر بزرگان حوزه سلامت کشور که در طول سالیان گذشته برای بهداشت و درمان مردم تلاش کرده‌اند با اهدای جوایز و لوح تقدیر از آنان به عمل می‌آید.

منبع:دانا

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
کد خبر : 52877
بازدیدها: 568

پاسخی بگذارید »